Rybníkářství Pohořelice a.s.

Pohořelický kapr, ocenění chráněného označení původu v rámci celé EU. Výrobky mají udělenou národní značku kvality KLASA a Zlatá Chuť jižní Moravy.

0 (0 hodnocení)

+420 519 424 372

Main

Popis činnosti

Rybníkářství Pohořelice a.s. zahájilo svoji hospodářskou činnost 1. 4. 1994 privatizací Státního Rybářství Pohořelice. Hospodaří cca na 1 409 ha rybníků vlastních a pronajatých na Břeclavsku, Znojemsku, Vyškovsku, Brněnsku a Blanensku. Rybníkářství má na jižní Moravě bohatou tradici a mezi význačné rybníkářské regiony patří i právě Pohořelicko. Na Pohořelicku patřily mezi nejvýznačnější zakladatele rybníků rody Pernštejnů a Žabků. Rybníky v pohořelické pánvi jsou existenčně závislé na vodách řeky Jihlavky, teprve vybudování splavu (tehdy řečeného stavu) na řece Jihlavě u obce Cvrčovice Pernštejny v roce 1519 a dokončení dnešního Mlýnského náhonu umožnilo rozmach v budování rybniční soustavy kolem Pohořelic.

Naše Rybnikářství Pohořelice, a.s. chová sladkovodní ryby tržní, násadové a okrasné, které i zpracovává. Živé ryby a výrobky dodává do obchodní sítě, kde naleznete produkty jak chlazené, tak mražené, uzené či marinované. Nabídka odpovídá sezoně, takže nepočítejte s tím, že vždy bude v nabídce živý candát. Pstruha, kapra, amura či tolstolobika ale pořídíte téměř vždy. Na některých prodejních místech zájemci mohou získat radu, zakoupit si návnady, případně zapůjčit si rybářské potřeby.

Rybnikářství Pohořelice již řadu let nabízí návštěvníkům Pohořelic a okolí lov ryb na udici (sportovní rybolov) na vybraných revírech.

Těšíme se na Vaši návštěvu. _

Produkty

Živé ryby tržní Okrasné ryby Násadové ryby Plůdky Výrobky z ryb

Služby

Sportovní rybolov Prodej čerstvých ryb Doprava ryb Prodej výrobků z ryb Poradenství v rybářství

Značky

Pohořelický kapr KLASA Zlatá Chuť

Kontakty

Telefony

+420 519 424 372 Main
+420 519 425 886 Alt
+420 602 551 517 Mobile

Emaily

info@rybnikarstvi-pohorelice.cz
prodejna@rybnikarstvi-pohorelice.cz
osicka@rybnikarstvi-pohorelice.cz
laudat@rybnikarstvi-pohorelice.cz

Odkazy

www.rybnikarstvi-pohorelice.cz website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu