Ověřená firma

Motl Pavel Mgr. - advokát

Naším mottem je absolutní diskrétnost, profesionalita a rychlost, především však oboustranná důvěr mezi námi a klientem.

0 (0 hodnocení)

+420 326 734 870

Popis činnosti

Zaměřujeme se na poskytování komplexních právních služeb pro společnosti, podnikatelskou a nepodnikatelskou veřejnost a samosprávné celky.

Externě spolupracujeme s účetními a daňovými poradci a znalci. Spolupráce s těmito externími poradci umožňuje zaručit řešení všech právních otázek komplexně, včetně daňových dopadů.

Advokátní kancelář je pro případ škody vzniklé v souvislosti s výkonem advokacie pojištěna v rámci České advokátní komory a připojištěna u společnosti Allianz pojišťovny a.s.

Advokátní kancelář dbá na to, aby právní služby jí poskytované byly zpracovány v termínech požadovaných klientem. Kontakt je možný prostřednictvím běžné pošty, elektronické pošty, telefonu, faxu i mobilního telefonu.

Služby

komplexní právní služby obchodní právo občanské právo trestní právo pracovní právo správní právo konkurz vyrovnání zastupování klientů před soudy zastupování klientů před správními orgány

Kontakty

Telefony

+420 326 734 870 hlavní telefon
+420 606 602 038 Alt
+420 326 734 870 Fax

Emaily

motl@ak-motl.cz
pavel.motl@centrum.cz

Odkazy

www.ak-motl.cz website

Kontakty

Klíčová slova

obchodní právo občanské právo trestní právo pracovní právo správní právo stavební právo živnostenské právo přestupky advokátní kancelář advokátní kancelář Mladá Boleslav advokát Mladá Boleslav

Kategorie

Advokáti

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu