Prillinger, spol. s r.o.

Náhradní díly pro obchodníky v oboru zemědělství, zahrada, les a pro výrobce zemědělské techniky. Objednávky obchodních partnerů vyřizujeme emailem nebo e-shopem.

0 (0 hodnocení)

+420 383 392 181

Main

Popis činnosti

Díky rozsáhlému sortimentu skladových náhradních dílů, který představuje více než 70.000 produktů zaměřených na louky a pastviny, zpracování půdy, postřikovače, traktorové díly, elektřinu, příslušenství k traktorům, náhonové hřídele, hydrauliku, klimatizační techniku, technické díly, hračky, zahradu a les je PRILLINGER spolehlivým partnerem v zemědělství.

Síť 7. poboček firmy PRILLINGER v Evropě je zárukou profesionální a osobní podpory prodejcům přímo na místě a rychlých dodávek v dohodnutých termínech na druhý den.

Spolehlivost a servis firmy PRILLINGER oceňují renomovaní obchodníci se zemědělskou technikou i autorizovaná servisní střediska. Osobní péče o zákazníky přímo na místě je pro nás samozřejmostí.

Naši vyškolení pracovníci a zaměstnanci zákaznického centra jsou zkušení a zároveň flexibilní, efektivně vyřeší Váš problém.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Elektrika Hračky Hydraulika a vzduchotechnika Klimatizační technika Les Louky a pastviny Náhonové hřídele Normované díly Postřikovače Příslušenství k traktorům Sklízecí technika Traktorové díly Zahrada Zpracování půdy

Služby

Prodej originálů Prodej náhradních dílů Webshop Katalogy Poradenství

Značky

náhradní díly na všechny stroje v náhradě

Kontakty

Telefony

+420 383 392 181 Main
+420 383 392 397 Fax

Emaily

prillinger@prillinger.cz

Odkazy

www.prillinger.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu