+420 469 620 297

Akční nabídka

Popis činnosti

Naše firma poskytuje kompletní služby - zpracování účetnictví a daňového poradenství vč. zpracování mezd.
Zaměřujeme se zejména na vedení účetnictví pro s.r.o., vedeme i daňovou evidenci.
Daňové poradenství poskytujeme ve všech oblastech daní včetně majetkových.

Mezi naše klienty patří převážně středně velké společnosti zaměřené na obchodní činnost a služby. V menší míře poskytujeme kompletní účetní služby a daňové poradenství také živnostníkům, lékařům a ostatním podnikatelům.


Při řešení složitých daňových a ekonomických problémů svých klientů spolupracujeme s advokátní kanceláři, likvidátorem a se znaleckou kanceláři. Pro insolvenční správce vedeme účetnictví v průběhu insolvenčního řízení až do jeho skončení.

Služby

vedení účetnictví vedení daňové evidence účetní poradenství zpracování kompletní agendy personalistiky a mezd včetně agendy sociálního, zdravotního a nemocenské daňové poradenství včetně zpracování přiznání k daním zpracování cash flow a účetních výkazů pro různé účely zpracování statistických výkazů v elektronické podobě zpracování vnitropodnikových směrnic a podkladů pro audit zpracování projektů, kalkulací a podnikatelských záměrů - žádosti o úvěr, dotace apod. řešení složitých problémů z oblasti nemovitostí sloužících k podnikání nebo pronájmu daňové poradenství v oblasti DPH v mezinárodním obchodním styku (EU a třetí země) odborná pomoc při zpracování smluv z pracovněprávních vztahů a obchodních smluv včetně smluv nájemní konzultace a zpracování přiznání k dani z příjmů ze zahraničí s využitím smluv o zamezení dvojího zd

Kontakty

Telefony

+420 469 620 297 hlavní telefon

Emaily

alena.ptackova@tiscali.cz

Odkazy

http://www.tofi-tax.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu