Integrované centrum sociálních služeb Jihlava, příspěvková organizace

0 (0 hodnocení)

+420 560 590 730

Main

Akční nabídka

Popis činnosti

Integrované centrum sociálních služeb Jihlava je tu pro rodiny, které se ocitly v komplikované situaci a potřebují zajistit péči o seniory či osoby se zdravotními potížemi.

Integrované centrum sociálních služeb Jihlava je příspěvkovou organizací, kterou zřizuje Statutární město Jihlava, a to již od roku 1993. Díky mnohaletým zkušenostem a kvalifikovanému personálu jsme vám plně nápomocni. Hlavním úkolem společnosti je zachování co možná nejdelšího důstojného života našich klientů v domácím prostředí.

Poskytujeme sociální služby, zdravotní péči převážně seniorům, dětem a osobám se zdravotním postižením, jejichž situace si vyžaduje pomoc jiné osoby, a to v jejich přirozeném prostředí i ve specializovaných zařízeních organizace. Organizace působí v oblasti sociální i zdravotní a poskytuje ucelenou komplexní nabídku služeb.

Poskytujeme tyto služby:
-PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

-ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

-POBYTOVÁ ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

-DENNÍ STACIONÁŘ

- DOMÁCÍ OŠETŘOVATELSKÁ PÉČE _

Služby

pečovatelská služba terénní pečovatelská služba ambulantní pečovatelská služba odlehčovací služba pobytová odlehčovací služba denní stacionář ambulantní služby poskytnutí, zajištění stravy terapeutické činnosti rehabilitační činnosti ošetřovatelská rehabilitace domácí zdravotní péče odborná zdravotní péče vyvařování obědů rozvoz a roznáška obědů

Kontakty

Telefony

+420 560 590 730 Main

Emaily

sekretariat@icss.cz

Odkazy

www.icss.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu