+420 353 563 595

Domácí zdravotní péče - Pavla Andrejkivová

Popis činnosti

Zajišťujeme sociální služby. Jedná se především o zajištění péče osobní asistence, pečovatelské služby a tísňové péče. V rámci služeb nabízíme rehabilitace, zdravotní a sociální péči doma. Zdravotní péči zajišťují registrované zdravotní sestry a fyzioterapeuti.

Zdravotní služby jsou zajišťovány na základě ordinace lékaře a jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami. Sociální služby jsou zajišťovány dle zákona č. 108/2006, Jsou hrazeny částečně klientem - uživatelem na základě uzavřené smlouvy.

Naší snahou je poskytovat osobní asistenci odborně tak, aby jedinec byl schopen žít plnohodnotný život v kruhu své rodiny, ve svém přirozeném sociálním prostředí. Domácí zdravotní péče je poskytovaná pacientům všech věkových kategorií v jejich vlastním prostředí a to na základě doporučení registrujícího praktického lékaře nebo ošetřujícího lékaře při hospitalizaci.

Pečovatelskou službu, osobní asistenci a domácí zdravotní péči zajišťujeme v úzké spolupráci se sociálními pracovníky, ošetřujícími lékaři či jinými odborníky ve spádové oblasti Karlovy Vary a jejich okolí

Služby

Domácí zdravotní péče Fyzioterapeutické služby Paliativní péče Osobní asistence Zdravotní služby Pečovatelské služby Sociální služby Rehabilitační péče Tísňová péče Rehabilitace

Kontakty

Telefony

+420 353 563 595 Domácí zdravotní péče - Pavla Andrejkivová
+420 353 549 325 Agentura domácí péče - pečovatelská služba
+420 608 484 237 Mobil

Emaily

ladara@ladara.eu

Odkazy

www.ladara.eu

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu