Huml Vladimír MUDr.

*GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE HRADEC KRÁLOVÉ*

0 (0 hodnocení)

+420 495 539 917

Popis činnosti

Hledáte ordinaci gynekologie v Hradci Králové a okolí? Obraťte se na ordinaci MUDr. Vladimíra Humla. K vyšetření není nutné se objednávat, můžete přijít kdykoliv v rámci ordinačních hodin.

V naší gynekologické ordinaci provádíme veškerá vyšetření a poskytujeme následnou léčebnou péči. Zajišťujeme preventivní prohlídky i odborná vyšetření (kolposkopie, cytologie, CTG plodu, prvotrimestrální screening) a provádíme drobné ambulantní zákroky. Očkujeme také proti HPV (lidským papilomavirům).

Pro nastávající maminky vede těhotenskou poradnu. Dále vedeme také laktační poradenství -
příprava žen na kojení. Při obtížích s kojením můžete kontaktovat porodní asistentku na uvedeném tel. čísle.

Poradíme Vám také v oblasti volby vhodné antikoncepce. Naše gynekologická ambulance se zabývá léčbou výtoků, vyšetřujeme přítomnost chlamydií v těle, provádíme vyšetření na bakterie druhu Mycoplasma, léčíme Ureaplasmu (bolesti při močení).

Naše gynekologická ordinace je vybavena moderními přístroji a všechny pomůcky, které při vyšetření používáme, jsou sterilní.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Produkty

Antikoncepce Inkontinence

Služby

Gynekologické vyšetření Preventivní prohlídky Těhotenská poradna Cytologie Prvotrimestrální screening Očkování HPV Drobné ambulantní zákroky Cytologické vyšetření Poradenství v oblasti antikoncepce

Kontakty

Telefony

+420 495 539 917 hlavní telefon

Emaily

humlgynekolog@gmail.com

Odkazy

www.gynekologie-huml.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu