KroMo Brandýs s.r.o.

Řemeslníkům k ruce! Prodejna a půjčovna nářadí a upevňovací techniky.

0 (0 hodnocení)

+420 326 904 532

Popis činnosti

Nabízíme prodej ručního a elektrického nářadí pro průmyslové a profesionální použití, dále také prodej spojovací a kotevní techniky a půjčovnu zahradní a stavební mechanizace.

Pro potřeby profesionálů i kutilů poskytujeme půjčování zahradní techniky a stavební mechanizace. Poskytujeme i pronájem speciálního nářadí např. pro truhláře.

Nabízíme poradenství a prodej upevňovací techniky. U nás si vyberete z upevňovací techniku do jakéhokoliv stavebního materiálu (FISCHER, HILTI, TRUTEK, SPIT).

Pro stavební činnosti prodáváme sekací (bourací), vrtací a kombinovaná kladiva DUSS, MAKITA a METABO, příklepové vrtačky MAKITA a METABO, sádrokartonářské šroubováky PROTOOL a MAKITA, úhlové brusky PROTOOL, FLEX, NAREX, MAKITA a METABO, brusky na beton PROTOOL a FLEX , sanační frézky PROTOOL, pily na děrované (voštinové) cihly (Porotherm, Heluz) a plynosilikátové bloky (Hebel, Ytong) DEWALT, ponorné vibrátory na beton a vibrační latě PERLES, míchadla PROTOOL, FESTOOL, FLEX, a MAKITA, elektrické řezačky na dlažbu MONTOLIT, RUBI a SIMA, akumulátorové nářadí PROTOOL, FESTOOL, MAKITA, METABO a BOSCH, průmyslové vysavače PROTOOL, FESTOOL, MAKITA a METABO, elektrocentrály GESAN, EISEMAN, EUROPOWER a MEDVED s motory HONDA a VANGUARD.

Pro malířské a podlahářské činnosti prodáváme sanační frézky PROTOOL a SPIT, brusky na beton PROTOOL, BOSCH a SPIT, odstraňovač tapet FESTOOL, škrabku na koberce FESTOOL, míchadla PROTOOL, FESTOOL, MAKITA, FLEX, NAREX, vysavače FESTOOL, PROTOOL, MAKITA, BOSCH, METABO.

Neváhejte využít naší široké nabídky ještě dnes!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Nářadí Elektrické nářadí Nářadí pro stavby a rekonstrukce Nářadí pro truhláře a tesaře Nářadí pro malíře a podlaháře Nářadí pro kovoobrábění Nářadí pro lakýrníky Upevňovací technika Zemní vruty Měřící technika Nářadí pro řezání a broušení Nářadí pro zahradu Vysavače

Služby

Prodej a půjčovna nářadí Záruční i pozáruční servis Poradentsví

Značky

BOSCH DEWALT DUSS EUROPOWER FEIN FISCHER FLEX HILTI MAKITA MEDVED METABO MONTOLIT NAREX PERLES PROTOOL RUBI SIMA SOTECO TRUTEK

Kontakty

Telefony

+420 326 904 532 hlavní telefon

Emaily

info@kromo.cz

Odkazy

www.kromo.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu