Ověřená firma

KroMo Brandýs s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 326 904 532

Akční nabídka

Popis činnosti

Prodej ručního a elektrického nářadí pro průmyslové a profesionální použití, prodej spojovací a kotevní techniky, půjčovna zahradní a stavební mechanizace. Pro potřeby profesionálů i kutilů poskytujeme půjčování zahradní techniky a stavební mechanizace. Poskytujeme i pronájem speciálního nářadí např. pro truhláře.

Nabízíme poradenství a prodej upevňovací techniky. U nás si vyberete z upevňovací techniku do jakéhokoliv stavebního materiálu (FISCHER, HILTI, TRUTEK, SPIT...).
Pro stavební činnosti prodáváme sekací (bourací), vrtací a kombinovaná kladiva DUSS, MAKITA a METABO, příklepové vrtačky MAKITA a METABO, sádrokartonářské šroubováky PROTOOL a MAKITA, úhlové brusky PROTOOL, FLEX, NAREX, MAKITA a METABO, brusky na beton PROTOOL a FLEX , sanační frézky PROTOOL, pily na děrované (voštinové) cihly (Porotherm, Heluz...) a plynosilikátové bloky (Hebel, Ytong...) DEWALT, ponorné vibrátory na beton a vibrační latě PERLES, míchadla PROTOOL, FESTOOL, FLEX, a MAKITA, elektrické řezačky na dlažbu MONTOLIT, RUBI a SIMA, akumulátorové nářadí PROTOOL, FESTOOL, MAKITA, METABO a BOSCH, průmyslové vysavače PROTOOL, FESTOOL, MAKITA a METABO, elektrocentrály GESAN, EISEMAN, EUROPOWER a MEDVED s motory HONDA a VANGUARD.
Pro malířské a podlahářské činnosti prodáváme sanační frézky PROTOOL a SPIT, brusky na beton PROTOOL, BOSCH a SPIT, odstraňovač tapet FESTOOL, škrabku na koberce FESTOOL, míchadla PROTOOL, FESTOOL, MAKITA, FLEX, NAREX, vysavače FESTOOL, PROTOOL, MAKITA, BOSCH, METABO.

Služby

půjčovna poradentsví

Značky

SIGG PROTOOL FESTOOL

Kontakty

Telefony

+420 326 904 532 hlavní telefon

Emaily

info@kromo.cz

Odkazy

www.kromo.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 12 13 - 17 Dnes
Út 7 - 12 13 - 17
St 7 - 12 13 - 17
Čt 7 - 12 13 - 17
7 - 12 13 - 17

Klíčová slova

prodej ručního nářadí prodej elektrického nářadí půjčovna nářadí zemní vruty nářadí Brandýs nad Labem spojovací technika kotevní technika spojovací materiál

Kategorie

Nářadí a nástroje

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu