Kulturní a informační centrum města Velešín

• Kino Velešín • KC Velešín • Muzeum • Galerie Jakub • Kinokavárna Relax • Kavárna Jakub • IC Velešín •

0 (0 hodnocení)

+420 380 331 003

Popis činnosti

Kulturní a informační centrum města Velešín si vás dovoluje pozvat do našeho digitalizovaného kina. Filmy promítáme ve 2D, ve 3D. Najdete nás na nejvyšším bodě města Velešín u základní školy.

Náš program naleznete na www.kinovelesin.cz včetně on-line rezervace. I nadále můžete vstupenky rezervovat telefonicky 380 331 003 nebo e-mailem kino@kinovelesin.cz. Na našich stránkách najdete i přehled kulturních pořadů konaných buď přímo v sále kina nebo na dalších místech Velešína.

Veškeré zázemí k našim pořadům poskytuje Kinokavárna RELAX, kde můžete strávit příjemné chvíle před nebo po produkci. Pro návštěvníky máme speciální nabídku občerstvení do sálu, zakoupíte u nás i čerstvý popcorn.

Předmětem hlavní činnosti je provoz kina a pořádání kulturních akcí. V budově kina zajišťujeme i provoz zasedací místnosti s interaktivní tabulí, která slouží ke konání seminářů, přednášek a tvoří zázemí pro kulturní spolky a sportovní kluby. Další činností je vydávání Velešínského zpravodaje, zajištění provozu Infocentra Pomalší – Velešín, muzea a Výstavní galerie Jakub (výstavy, přednášky). Dále pořádání turistických výletů a zájezdů.

Do doplňkové činnosti patří především restaurační činnost (provoz Kinokavárny RELAX a Kavárny Jakub), pronájem prostor (dlouhodobý i krátkodobý), pořádání kurzů (taneční, jazykové, počítačové). A také prodej různého zboží v infocentru.

V prvním patře bývalého kostela sv. Filipa a Jakuba je instalována expozice místního muzea, v jehož centru našel místo historický model městyse Velešín zhotovený podle katastrální mapy z roku 1893, zhotovený panem Zdeňkem Korbelou. Od stejného autora je i menší model zobrazující část velešínské koněspřežky s nákladním povozem se solí. Stálá expozice přibližuje návštěvníkům to nejzajímavější z historie města od nejstarších dob až do roku 194 .

Dříve nevyužité půdní prostory bývalého kostela sv. Filipa a Jakuba byly propojeny v jeden nádherný víceúčelový výstavní prostor vhodný pro pořádání výstav různých oborů výtvarného umění. Prostor je též vhodný pro setkávání při komorních koncertech, autorských čteních, divadelních vystoupeních, ale i přednáškách a prezentacích menšího rozsahu (s možností i pronajmutí).

Služby

kino kulturní akce muzeum galerie kinokavárna kavárna Informační centrum

Kontakty

Telefony

+420 380 331 003 hlavní telefon

Emaily

kino@kinovelesin.cz

Odkazy

www.kicvelesin.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu