Popis činnosti

Nabízíme pracovní oděvy v široké škále použití i cenových relací. U vybraných vzorů je možné pracovní oděvy dodat i na zakázku v barevných provedeních nebo úpravách i s potiskem.

Pracovní oděvy je možno doplnit i o osobní ochranné prostředky. V naší prodejně naleznete spoustu praktických věcí, mezi nimi například pracovní soupravy, kombinézy, gastro oblečení, pracovní rukavice a širokou nabídku ochranných pracovních pomůcek.

Dále nabízíme obuv pracovní, zdravotní, vycházkovou, obuv pro diabetiky a dětskou obuv. A to vše na jednom místě! Zaparkujte přímo u prodejny a vyberte si z naší široké nabídky.

Produkty

Pracovní soupravy Pracovní kalhoty Pracovní bundy Pracovní kombinézy Zdravotnické oděvy Gastro oblečení Mikiny a softshell bundy Zimní bundy a kabáty Pracovní rukavice Trička a polokošile Nepromokavé oblečení Reflexní oblečení Šatové zástěry Ochranné pracovní pomůcky Kabely a vodiče Jističe Vypínače Krabice Rozvodnice Stykače Proudové chrániče Žárovky Kondenzátory Topná tělesa Přepěťové ochrany Kabelové žlaby Relé Pojistkové skříně a pojistky Rozvaděče a krabice

Služby

prodej pracovních pomůcek a oděvů prodej kompletního elektroinstalačního materiálu

Značky

ABB Schneider Siemens Osram Emos OEZ GP Energizer Mennekes

Kontakty

Telefony

+420 545 242 927 hlavní telefon

Emaily

odevy@kars-brno.cz

Odkazy

http://www.kars-brno.cz website
http://obchod-kars.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu