Základní škola Moravany, okres Hodonín, příspěvková organizace

0 (0 hodnocení)

+420 721 937 552

ředitel

Popis činnosti

Základní škola Moravany je málotřídní škola s pěti ročníky prvního stupně ve dvou třídách. Ve výuce aplikujeme alternativní metody výuky, zaměřujeme se na environmentální výchovu, využíváme výhody krásného přírodního prostředí v našem okolí.

Vytváříme pro žáky klidné, přátelské, ohleduplné prostředí. Spojení mladších a starších žáků připomíná velkou rodinu, ve které si děti pomáhají navzájem, avšak zároveň musí spoléhat sami na sebe při plnění zadaných úkolů.

Děti v hodinách mají možnost mluvit déle a častěji, což podporuje rozvoj, komunikaci i atmosféru třídy. Uplatňujeme individuální přístup k jednotlivci. Výuku zpestřují výukové programy na PC a školní akce (sportovní, soutěžní, kulturní, různá vystoupení).

Naše škola představuje pro dítě bezpečné prostředí i z hlediska prevence sociálně-patolog. jevů (drogy, alkohol, šikana). Máme zájem na úzké spolupráci s rodiči. Zapojujeme se do dění obce, přičemž podporujeme kladný vztah k místu, kde děti vyrůstají.

Základní škola organizačně spojuje ještě školní družinu, mateřskou školu a školní jídelnu.

Služby

Předškolní a základní vzdělávání Mimoškolní čin. - základy hry na zobcovou flétnu Mimoškolní čin. - sborový zpěv Mimoškolní čin. - dovedné ruce Mimoškolní čin. - sportovní všestrannost

Kontakty

Telefony

+420 721 937 552 ředitel

Emaily

zs.moravany@seznam.cz

Odkazy

www.zsmoravany.estranky.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu