Ověřená firma

Velvyslanectví Spojeného království Velké Británie a Severního Irska

Snažíme se rozvíjet naše společné zájmy v EU, NATO a OSN, podporovat obchod a investice.

0 (0 hodnocení)

+420 257 402 111

Popis činnosti

Britské velvyslanectví v Praze je zodpovědné za rozvoj a udržování vztahů mezi Spojeným královstvím Velké Británie a Českou republikou. Snažíme se rozvíjet naše společné zájmy v EU, NATO a OSN, podporovat obchod a investice a zlepšovat obranyschopnost prostřednictvím Britského armádního poradního a výcvikového týmu.

Pomáháme britským státním příslušníkům, kteří se při návštěvě České republiky ocitnou v nesnázích (např. jim chybějí cestovní doklady, jsou hospitalizováni nebo zatčeni). Poskytujeme notářské a ověřovací služby.

Naším cílem je vybudovat úzký a silný vztah s Českou republikou a dále rozvíjet britské zájmy, které by přinášely výhody oběma stranám. Ve spolupráci s Českou republikou budujeme evropskou politiku a jednotný evropský trh a rozvíjíme obchod v zájmu společného růstu.

Zavázali jsme se k podpoře britského podnikání v České republice; pomáháme britským společnostem dostat se k výjimečným obchodním příležitostem, posilujeme stávající vazby v oblasti vědy a výzkumu a podporujeme otevřenější a transparentnější obchodní prostředí.

Služby

Konzulární služby Notářské a ověřovací služby Poradenské služby

Kontakty

Telefony

+420 257 402 111 hlavní telefon
+420 257 402 296 Fax

Emaily

ukinczechrepublic@fco.gov.uk

Odkazy

www.gov.uk

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 09 - 17
Út 09 - 17
St 09 - 17
Čt 09 - 17
09 - 17
So zavřeno Dnes
Ne zavřeno

Klíčová slova

Britské velvyslanectví v Praze British Embassy Prague Britský zastupitelský úřad Spojené království v České republice velvyslanectví Praha velvyslanectví Velké Británie velvyslanectví Severního Irska velvyslanectví GB ambasáda Velké Británie ambasáda Praha ambasáda Velké Británie Velká Británie Irsko

Kategorie

Ambasády a velvyslanectví

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu