Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace

0 (0 hodnocení)

+420 545 544 411

Main

Akční nabídka

Popis činnosti

Škola připravuje studenty v těchto studijních oborech:
- aplikovaná chemie (zaměření analytická chemie, farmaceutické substance a ochrana životního prostředí)
- analýza potravin
- přírodovědné lyceum

Organizujeme aktivity související s cestováním, poznáváním, kulturou, sportem, zahraniční pobyty u moře, u partnerských škol či lyžařské, vodácké, cyklistické kurzy v tuzemsku, návštěvy kulturních a sportovních akcí nebo přímo aktivní účast na nich.

Všechny obory denního studia jsou čtyřleté, ukončené maturitní zkouškou. Studium je určeno absolventům základních škol bez ohledu na rok ukončení docházky. Studium je bezplatné, pro mimobrněnské studenty je zajištěno ubytování a strava.

Smyslem je kvalitně připravit mladého člověka pro život dnešní, rychle se vyvíjející společnosti. Proto jsou absolventi žádáni odbornou praxí, kde mají výborné uplatnění, nebo odcházejí úspěšně studovat vysoké školy. Pro obě možnosti jsou naši absolventi systematicky připravováni.

Jsme přesvědčeni, že volba této školy vás nezklame. Neváhejte a přijďte se podívat. _

Služby

střední škola přípravné kurzy ke studiu praktické semináře školení k chemické legislativě semináře kroužek biologie a výpočetní techniky matematická a biologická soutěž biologická olympiáda chemická olympiáda středoškolská odborná činnost přednášky jazykové a sportovní kroužky odborné exkurze a praxe aplikovaná chemie - analytická chemie aplikovaná chemie - farmaceutické substance aplikovaná chemie - ochrana životního prostředí analýza potravin přírodovědné lyceum

Kontakty

Telefony

+420 545 544 411 Main

Emaily

skola@spschbr.cz

Odkazy

www.spschbr.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu