Hotel Holiday Inn Brno

Hotelový komplex poskytující vysoký standard ubytování a kongresových služeb.

68 (1 hodnocení)

+420 543 122 111

Ústředna

Popis činnosti

Hotel Holiday Inn Brno je luxusní komfortní hotel disponující vysokým standardem ubytování a kongresových služeb. Hotel se nachází v těsné blízkosti veletržního a výstavního areálu - Veletrhy Brno, a.s. Hotel nabízí komfortní ubytování u brněnského výstaviště, konferenční služby, stravování, catering a relax zone.

Hotel má půdorys písmene V a jeho pět poschodí nabízí ubytování ve 200 dvoulůžkových pokojích s veškerým komfortem, kongresovou halu a školící prostory pro až 600 osob. Jsme tak ideálním místem pro pořádání akcí všech typů, od malých seminářů, školení až po velké mezinárodní kongresy.

Ať už jste návštěvníkem konference, účastníkem obchodního jednání či jen projíždíte, vždy se setkáte s poctivou gastronomií a profesionálním servisem. Navštívit můžete jak restauraci Brasserie s nabídkou bohatých snídaní, tak restauraci Prominent, kde si vychutnáte jídla z tradičních surovin v netradičních úpravách.

Zkušený tým kuchařů připravuje pokrmy z kvalitních surovin od lokálních dodavatelů. Tradici moravské kuchyně důmyslně mixuje s moderními trendy. S dobrým jídlem je samozřejmě spojen i profesionální um školených pracovníků obsluhy a přísný výběr kvalitních nápojů.

Hotel Brno Holiday Inn poskytuje svým zákazníkům vysokorychlostní připojení k internetu pomocí Wi-Fi v celém komplexu hotelu a kongresové haly (základní připojení v pokojích je obsaženo v ceně ubytování).

Hotel je zařazený dle Oficiální klasifikace ubytovacích zařízení v ČR do kategorie čtyřhvězdičkový hotel Superior (www.hotelstars.eu).

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Jednolůžkové pokoje Dvoulůžkové pokoje Apartmány Kongresová hala, salonky, business suite Restaurace Brasserie Restaurace Prominent Lobby Bar Relax zone

Služby

Ubytování u BVV Hotel Restaurace Etážová služba (snídaně do postele) Bar Konference Kongresy Catering Nonstop hlídané parkoviště Wi-Fi MiniGym Sauna Masáže Sportovní aktivity Autopůjčovna Europcar Sekretářské služby Pokojová služba Bezpečnostní schránky Praní Čištění Žehlení prádla Bell boy

Kontakty

Telefony

+420 543 122 111 Ústředna
+420 543 246 990 Rezervace pokojů
+420 543 122 790 Fax

Emaily

info@hibrno.cz
reservations@hibrno.cz

Odkazy

www.hibrno.cz
instagram/holidayinnbrno

Facebook

Hodnocení

Prostředí
70
Lokalita
70
Cena
50
Personál
80
  • 68 od , 30.07.2014 13:25
    Dobře vybavený hotel, cena by mohla být nižší

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop Dnes
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Klíčová slova

konference kongresy konferenční prostory catering ubytování Brno hotel Brno hotel u výstaviště pokoje Brno volné pokoje Brno apartmány Brno kongresové služby Brno konference Brno gastronomie Brno relaxace Brno hotelový komplex Brno relax zone Brno restaurace Prominent Brno restaurace Terrace Brno lobby bar Brno etážová služba Brno catering Brno

Kategorie

Hotely Restaurace Konference, kongresy - pořádání, služby Party - servis, catering

Platební metody

  • American Express
  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD
  • DINERSCLUB

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu