Ověřená firma

Diakonie ČCE - středisko BETANIE

Tvoříme společenství, které v milosrdenství a s nadějí fortelně pomáhá potřebným.

0 (0 hodnocení)

+420 491 423 154

Popis činnosti

Diakonie CCE - středisko Betanie je domov pro trvalý pobyt 20 obyvatel s těžkým tělesným a kombinovaným postižením, pro muže a ženy. Naším posláním je sociální rehabilitace, to znamená smysluplný a hodnotný život obyvatel našeho domova navzdory těžkému tělesnému postižení.

Diakonie Českobratrské církve evangelické je druhou největší neziskovou organizací poskytující sociální služby v České republice (obnovená činnost v r. 1989). Celorepublikově poskytujeme sociálně zdravotní, vzdělávací a pastorační služby.

V přímé péči denně pomáháme tisícům klientů v nepříznivých životních situacích od rané péče, pomoci rodinám s dětmi s postižením, přes provoz nízkoprahových klubů, azylových domů, chráněných dílen až po seniorská zařízení či hospic pro umírající.

Kde a jak pomáháme? Diakonie ČCE poskytuje služby ve střediscích a školách na více než 40 místech po republice. Aktuálně poskytujeme 126 registrovaných sociálních služeb.

V Diakonii ČCE pracuje přibližně 1500 zaměstnanců a 1000 dobrovolníků. Péče a podpora poskytovaná v zařízeních DČCE směřuje k tomu, aby klienti mohli žít v co největší míře svým běžným a důstojným způsobem života.

Ročně využije služeb DČCE okolo 200 dětí ve speciálních školách a školkách; 180 rodin v terénní práci 2 900 dospělých v pečovatelských službách; 150 rodin s dětmi v rané péči 380 dětí a dospělých ve stacionářích a denních centrech; 160 dospělých v hospici pro umírající 800 dětí a dospělých v pobytových zařízeních.

Produkty

Odlehčovací pobyty

Služby

Domov pro osoby se zdravotním postižením Domov pro osoby s těžkým tělesným postižením Domov pro osoby s kombinovaným postižením Sociální služby

Kontakty

Telefony

+420 491 423 154 hlavní telefon

Emaily

betanie@diakonie.cz

Odkazy

www.betanie.diakonie.cz

Kontakty

úřední hodiny

Po 09 - 14
Út 09 - 14 Dnes
St 09 - 14
Čt 09 - 14
09 - 14
So zavřeno
Ne zavřeno

NEPLATÍ PRO NÁVŠTĚVY klientů/obyvatel domova - ty jsou po dohodě s personálem na místě NONSTOP.

Klíčová slova

Diakonie Diakonie Náchod Diakonie Českobratrské církve evangelické nezisková organizace domov pro osoby se zdravotním postižením středisko BETANIE zdravotně postižení Náchod sociální služby Náchod odlehčovací služba Náchod neziskovka Náchod senioři Náchod péče o seniory Náchod péče o postižené Náchod BETANIE Náchod ČCE Náchod tělesně postižení Náchod

Kategorie

Sociální služby Zdravotně postižení - pomoc a služby Domovy pro seniory Pečovatelská služba

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu