SKELDO s.r.o.

Kvalita, poctivost, pomoc zákazníkovi za přijatelnou cenu - to je hlavní idea od počátku naší činnosti.

0 (0 hodnocení)

+420 377 246 372

Main

Popis činnosti

PPotřebujete lisovací nebo stříhací nářadí? Kontaktujte naši firmu.

Naše firma je dodavatelem smršťovacích trubek, kabelových spojek a koncovek pro silové kabely, příslušenství pro silové kabely, např. opravné manžety, smršťovací opravné pásky, rozdělovací hlavy, cupalové podložky, nářadí pro montáž kabelů, lisovací, stříhací, děrovací a multifunkční nářadí.

Jsme ryze česká společnost působící na trhu od roku 1992. Kvalita, poctivost, pomoc zákazníkovi za přijatelnou cenu – to je hlavní idea od počátku naší činnosti.

Také proto jsme jako první v republice a snad i v Evropě zavedli dodávky kompletních kabelových spojek pro daný průřez kabelu - tj. kabelových spojek včetně lisovacích hliníkových či měděných spojovačů.

Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat o nové druhy smrštitelných trubek, kabelových souborů a o další nové materiály. _

Produkty

Smršťovací trubky bez lepidla Smršťovací trubky s lepidlem Speciální smršťovací trubky Kabelové koncovky Kabelové spojky Smršťovací kabelové čepičky, typ KTK Smršťovací rozdělovací hlavy, typ EN Opravné manžety, typ SM Kontaktní pera Izolační příchytky, typ UP Cupalové podložky Cu/Al Kabelové nože a ořezávátka Stříhací nářadí Lisovací nářadí Zdroje tlaku

Služby

Dodavatel kabelových souborů a smrštitelných trubek e-shop

Kontakty

Telefony

+420 377 246 372 Main
+420 777 923 241 Alt

Emaily

skeldo@skeldo.cz

Odkazy

http://www.skeldo.cz/ website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu