Ověřená firma

SKELDO s.r.o.

Kvalita, poctivost, pomoc zákazníkovi za přijatelnou cenu - to je hlavní idea od počátku naší činnosti.

0 (0 hodnocení)

+420 377 246 372

Popis činnosti

Potřebujete lisovací nářadí nebo stříhací nářadí? Kontaktujte naši firmu.

Naše firma je dodavatel smršťovacích trubek, kabelových spojek a koncovek pro silové kabely, příslušenství pro silové kabely, např. opravné manžety, smršťovací opravné pásky, rozdělovací hlavy, cupalové podložky, nářadí pro montáž kabelů, lisovací, stříhací, děrovací a multifunkční nářadí.

Jsme ryze česká společnost působící na trhu od roku 1992. Kvalita, poctivost, pomoc zákazníkovi za přijatelnou cenu - to je hlavní idea od počátku naší činnosti.

Také proto jsme jako první v republice a snad i v Evropě zavedli dodávky kompletních kabelových spojek pro daný průřez kabelu - t.j. kabelových spojek včetně lisovacích hliníkových či měděných spojovačů.

Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat o nové druhy smrštitelných trubek, kabelových souborů a o další nové materiály.

Potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího materiálu či kabelového souboru pro Vaši potřebu - obraťte se na nás, rádi Vám budeme nápomocni při výběru vhodného produktu.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Smršťovací trubky bez lepidla Smršťovací trubky s lepidlem Speciální smršťovací trubky Kabelové koncovky Kabelové spojky Smršťovací kabelové čepičky, typ KTK Smršťovací rozdělovací hlavy, typ EN Opravné manžety, typ SM Kontaktní pera Izolační příchytky, typ UP Cupalové podložky Cu/Al Kabelové nože a ořezávátka Stříhací nářadí Lisovací nářadí Zdroje tlaku

Služby

Dodavatel kabelových souborů a smrštitelných trubek e-shop

Kontakty

Telefony

+420 377 246 372 hlavní telefon
+420 777 923 241 Mobil

Emaily

skeldo@skeldo.cz

Odkazy

www.skeldo.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu