Kuchyňské studio Sykora

Kvalitní materiály, moderní design, doplňky a spotřebiče od renomovaných výrobců. Dbáme na osobní přístup, preciznost a maximální spokojenost zákazníka.

0 (0 hodnocení)

+420 777 735 531

Main

Popis činnosti

Jsme tu pro Vás již od roku 2002 a těší nás, že i právě Vám můžeme nabídnout kuchyň svých snů. Přijďte si k nám vytvořit dokonalou kuchyň podle svých představ.

Kuchyně Sykora nabízí kvalitní materiály, moderní design, doplňky a spotřebiče od renomovaných výrobců. Rovněž nabízíme komplexní řešení kuchyní SYKORA a My kitchen od zaměření, grafického návrhu, instalačních plánků až po montáž. Vestavné spotřebiče všech značek, dřezy, baterie a doplňky.

Poskytujeme široký sortiment produktů a služeb v šedesáti kuchyňských studiích s nejmodernějším počítačovým programem pro navrhování kuchyní přesně na přání. Sestavy vybavujeme nejpokročilejšími technologiemi nejrenomovanějších výrobců – od osvětlení, přes varné, chladicí a mrazicí elektrospotřebiče, až po myčky nádobí.

Naše výrobky si získaly mezinárodní renomé a pomáhají k lepšímu životu nejnáročnějším klientům nejen v tuzemsku, ale také například v Německu, Norsku, Slovensku, Estonsku, Lotyšsku, Rusku či Nizozemsku.

U nás na studiu dbáme na osobní přístup, preciznost a maximální spokojenost zákazníka.

Těšíme se na Vaší návštěvu! _

Produkty

Kuchyňské linky Vestavné spotřebiče Baterie Dřezy Kuchyňské doplňky

Služby

Grafický návrh Zaměření Montáž Instalace PUR olepování Robotické lakování Zpracování přírodních materiálů Zpracování dvířek a pracovních desek

Značky

Sykora My kitchen

Kontakty

Telefony

+420 777 735 531 Main
+420 383 325 986 Alt

Emaily

kuchyne.sykora@strakonice.cz

Odkazy

www.kuchyne-strakonice.cz/ website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 12 13 - 17 Dnes
Út 9 - 12 13 - 17
St 9 - 12 13 - 17
Čt 9 - 12 13 - 17
9 - 12 13 - 17
So 9 - 12

Klíčová slova

kuchyně kuchyně na míru kuchyňské linky návrhy kuchyní kuchyně na klíč vestavné spotřebiče spotřebiče Sykora kuchyně sykora My Kitchen Kuchyně My Kitchen kuchyňské studio Strakonice kuchyně Strakonice kuchyně na míru Strakonice moderní kuchyně Strakonice kuchyně Sykora Strakonice Sykora Strakonice kuchyňské spotřebiče Strakonice

Kategorie

Nábytek kuchyňský Kuchyňská studia Nábytek Nábytek vestavěný Elektrické spotřebiče

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu