Ověřená firma

Elektro - Kovo Štola s.r.o.

Jsme autorizovaným servisem pro záruční a pozáruční opravy SIEMENS Mohelnice.

0 (0 hodnocení)

+420 565 325 813

Popis činnosti

Firma Elektro – kovo Štola s.r.o. provádí opravy elektromotorů do 200kW (osová výška 350) a opravy kalových čerpadel, ponorných čerpadel do vrtu, čerpadel na odpadní vody a fekálie. Elektromotory rovněž prodáváme.

Firma byla založena v březnu roku 1991 pod názvem Konsorcium MPŠ na základě dohody třech fyzických osob za účelem opravy a prodeje elektromechanických výrobků. Firma se zabývala výrobou transformátorů, svářeček, nabíječek, startovačů, usměrňovačů, rozmrazovačů a opravami elektromotorů a dalších elektromechanických strojů.

K 31. 12. 1999 odcházejí spolumajitelé firmy a 1. 1. 2000 vzniká firma Jan Štola, adr. Svatovítské náměstí 120, Pelhřimov, která pokračuje ve výše uvedených činnostech, rozšiřuje spolupráci s obchodní firmou Těsnohlídek, dále s firmami Siemens elektromotory Mohelnice, Siemens elektromotory Frenštát a Aqua - Thermo Praha. Dále rozšiřuje svoji činnost o výrobu cívek pro brzdové složky nákladních automobilů a výrobu cívek pro prvky dojících zařízení.

Jsme autorizovaným servisem pro záruční a pozáruční opravy SIEMENS Mohelnice. Firma zavedla ISO 9001/2001 u poradenské firmy ITI TŰV Praha. V současné době firma zaměstnává 15 zaměstnanců.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Elektromotory

Služby

Opravy elektromotorů Opravy kalových čerpadel Opravy transformátorů Opravy svářecí techniky Opravy ručního nářadí Výroba transformátorů Výroba cívek

Značky

SIEMENS Malyš Herkules Rob SIGMA

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001 : 2009

Kontakty

Telefony

+420 565 325 813 hlavní telefon
+420 602 262 314 Mobil

Emaily

stola@stola.cz

Odkazy

www.elektromotory.stola.cz
www.stola.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 14 Dnes
Út 6 - 14
St 6 - 14
Čt 6 - 14
6 - 14

Klíčová slova

opravy elektromotorů oprava elektromotorů opravy čerpadel oprava čerpadel čerpadla na kejdu opravy elektromotorů Jihlava opravy elektromotorů Pelhřimov opravy elektromotorů Humpolec opravy elektromotorů Vysočina opravy elektromotorů Havlíčkův Brod opravy elektromotorů Telč opravy elektromotorů Třešť opravy elektromotorů Jindřichův Hradec opravy elektromotorů Tábor opravy elektromotorů jižní Čechy opravy elektromotorů Benešov opravy elektromotorů Vlašim opravy elektromotorů České Bějovice opravy čerpadel Jihlava opravy čerpadel Pelhřimov opravy čerpadel Humpolec opravy čerpadel Vysočina opravy čerpadel Havlíčkův Brod opravy čerpadel Telč opravy čerpadel Třešť opravy čerpadel Jindřichův Hradec opravy čerpadel Tábor opravy čerpadel jižní Čechy opravy čerpadel Vlašim opravy čerpadel Benešov opravy čerpadel České Budějovice čerpadla na kejdu Jihlava čerpadla na kejdu Pelhřimov čerpadla na kejdu Humpolec čerpadla na kejdu Vysočina čerpadla na kejdu Havlíčkův Brod čerpadla na kejdu Telč čerpadla na kejdu Třešť čerpadla na kejdu Jindřichův Hradec čerpadla na kejdu Tábor čerpadla na kejdu jižní Čechy čerpadla na kejdu Vlašim čerpadla na kejdu Benešov čerpadla na kejdu České Budějovice

Kategorie

Elektromotory - opravy Elektromotory Čerpadla - opravy Transformátory Svářecí technika

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu