NÁRODNÍ DŮM Prostějov o.p.s.

Významná kulturní památka České republiky, patří mezi architektonické dominanty města Prostějova a je též jeho hlavním kulturním a společenským centrem.

0 (0 hodnocení)

+420 582 329 611

Akční nabídka

Popis činnosti

Nabízíme Vám širokou škálu služeb v oblasti gastronomie. Denní menu i s možností rozvážky, stálá nabídka jídelního lístku se specialitami šéfa kuchyně, kavárna, zahrádka.

V kavárně vaří a obsluhují žáci Středního odborného učiliště obchodního v Prostějově. Vaší návštěvou přispíváte k rozvoji jejich výchovy a vzdělání.

Každý všední den se můžete těšit na chutné a čerstvé menu. Vyberte si předem, co si u nás dáte. Nahlédněte do našeho jídelního lístku a přijďte ochutnat speciality našeho šéfkuchaře.

Zajišťujeme kompletní catering pro firemní či společenskou akci pro 40 až 400 lidí v prostorách Národního domu nebo kdekoliv jinde, včetně zajištění obsluhy. Máme profesionální a sehraný tým, který se o Vaše hosty perfektně postará.

Pořádání kurzů, školních večírků a abiturientských setkání, školení, kongresů, plesů a vernisáží. Na akce zajistíme pořadatelskou a hlídací službu, ozvučení a světelné efekty, hudební skupiny, umělecká vystoupení a módní přehlídky, barmanská show (free style). Krytá zahrada pro 40 lidí, venkovní posezení pro 80 lidí. Abiturientská setkání.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Denní menu Hotová jídla

Služby

Kavárna Restaurace Rozvoz menu až domů Catering Rauty a bankety Svatební a slavnostní tabule Noční vinárna, sklípek

Kontakty

Telefony

+420 582 329 611 hlavní telefon
+420 737 551 271 Mobil

Emaily

rezervace@ndpv.cz

Odkazy

www.ndpv.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací doba:

Po 9 - 22
Út 9 - 22
St 9 - 22
Čt 9 - 22
9 - 22
So 9 - 22
Ne zavřeno Dnes

Klíčová slova

catering svatby plesy konference restaurace kavárna Prostějov restaurace Prostějov catering Prostějov párty servis Prostějov denní menu Prostějov polední menu Prostějov národní dům Prostějov ND Prostějov hotová jídla Prostějov rauty Prostějov bankety Prostějov

Kategorie

Restaurace Kavárny Party - servis, catering

Platební metody

  • hotově
  • faktura

QR kód

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu