V.N.D. s.r.o. - Velkokuchyňské náhradní díly

Na trhu jsme již přes 20 let. Nabízíme široký sortiment produktů.

0 (0 hodnocení)

+420 565 301 850

Main

Popis činnosti

Společnost V.N.D. s. r. o. se sídlem v Pelhřimově se pohybuje na trhu již od roku 1996 a v roce 1999 se stala součástí skupiny NEZA HOLDING a.s.

Náplní společnosti je prodej velkokuchyňských náhradních dílů pro téměř všechny přístroje používané v gastronomických provozech. Sortiment našich náhradních dílů dosahuje 70 000 položek, vhodných pro více než 450 výrobců. Pro Vás to neznamená nic jiného, než vysoká dostupnost všech běžně žádaných součástí.

Objednávky na běžné náhradní díly jsme schopni vyřídit ještě ten samý den. U ostatních náhradních dílů je běžná dodací lhůta 14 dnů.

Pro nalezení Vámi požadovaného náhradního dílů můžete využít katalogu, který je ke stažení na našich webových stránkách. Popřípadě ho můžete nalézt přímo v e-shopu, a to díky přehledným kategoriím a kvalitnímu vyhledávači. Vaši práci by měli usnadnit fotografie, nákresy, technická data a vysoce účinný vyhledávač.

Naším cílem je spokojenost zákazníků, kterým se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc, aby se na nás při jejich budoucích nákupech rádi obraceli. Snažíme se neustále zlepšovat náš eshop, abychom plnili požadavky našich zákazníků.

Těšíme se na Vaši zpětnou vazbu. _

Produkty

Velkokuchyňské náhradní díly Plyn Hořáky Spínače Regulátory Šrouby Elektro Termostaty Ventilátory Sondy Elektrody Mechanika Knoflíky Výsuvy Ventily Teploměry Nanometry Voda Kohouty Odvaděče Filtry Hadice Pomocný materiál Chlazení Kávovary a kávomlýnky Myčky

Služby

Prodej velkokuchyňských náhradních dílů E-shop

Kontakty

Telefony

+420 565 301 850 Main
+420 565 301 851 Alt
+420 565 301 853 Fax

Emaily

obchod@vnd.cz

Odkazy

www.vnd.cz

Kontakty

Klíčová slova

kuchyňské náhradní díly náhradní díly pro kuchyně zařízení pro gastronomií plynové díly do kuchyně myčky chlazení pomocný materiál hořáky spínače termočlánky termostaty šroubení konektory adaptéry detekce úniku plynu topná tělesa signálky doutnavky sondy petenciometr stykače relé elektrody mikrospínače držáky pojistek transformátory zástrčky kohout značení plynových knoflíků redukční hvězdice zapalovací jednotka magnetická cívka zapalovací automat idikátor termoproudu termogenerátor kabelová očka zdířky kabelové spojky kleště přípojkové krabice tepelné pojistky kuchyňské pojistky západkový uzávěr pružiny kolejnice nárazníkové rohy odpadové kroužky parní ventily pojistné armatury kulové kohouty vypouštěcí ventily skla do dvířek pece na pizzu šnekový převod napouštěcí ramínka napouštěcí kohouty buben na hadici držák na hadici sprchy přístrojové Y-kusy T-kusy fitinky odtokové systémy kulové kohouty zpětné ventily zachycovače nečistot hadicové stahovací pásky nálevkový kohout výpustné kohouty odvaděče kondenzátu odtoková růžice přepadová trubka změkčovače vodní filtry Scalekleen gumové koleno omezovač průtoku frézy na vodovodní ventily držák s ráčnou výstružníky na trysky posuvná měřítka odvápňovací přístroje proudové kleště přípojkové krabice kabelové spojky těsnící materiály protiplíšňový sprej závitové pasty termostaty digitální magnetické ventily ND k chl.skříni kávomlýnky kávovary kuchyňské těsnění

Kategorie

Gastronomie, zařízení pro gastronomii Kuchyňské vybavení, potřeby a zařízení Ventilátory Ventily Filtry Elektronické součástky Kompresory Těsnění a těsnicí materiály

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu