Ověřená firma

Both Pavel MUDr. - interna, diabetologie, obezitologie, výživa

0 (0 hodnocení)

+420 596 748 173

Popis činnosti

Naše zdravotnické centrum se specializuje jak na konvenční způsoby medicíny, tak uznává i syntézu celostního orientálního medicínského myšlení. Příjemné prostředí našeho pracoviště je toho živým důkazem.
Ordinace sídlí v Ostravě-Zábřehu. Specializujeme se na léčbu obezity pod odborným lékařským dohledem. Poskytujeme speciální vyšetření se zaměřením na obezitologii a výživu. Pořádáme kurzy k redukci hmotnosti pod odborným lékařským vedením, za spoluúčasti diabetologické sestry a specialisty na cvičení v obezitě.

Ambulance interní: zabývající se diagnostikou a léčením vnitřních chorob s navazujícím výživovým aspektem léčení.

Ambulance diabetologická: řešící cukrovku v diagnostice, určuje typ a příčiny diabetu, aplikuje terapii s příslušným navazujícím výživovým aspektem léčení.

Ambulance obezitologická: zabývající se redukcí hmotnosti při úpravě výživových systémů, a to individuelně podle klinického, paraklinického a laboratorního vyšetření každého jednotlivého pacienta. Probíhá v měsíčních cyklech pod vedením odborného lékaře a za pravidelného dohledu nutričního specialisty a současně za spolupráce fyzioterapeuta, zvlášť vzdělaného pro pohybovou léčbu v obezitologii.

Výživa - konzultace: je nedílnou součásti pracovního programu tohoto zdrav. zařízení. Má těsný vztah ke všem uvedeným ambulancím, tedy ke všem nemocem zde léčeným. Respektuje materiální složení stravy, kalorickou hodnotu potravin i základní principy energií Jinu a Jangu v jednotlivých potravinových substrátech. Je hlavní pracovní náplní celého zdejšího zdrav. týmu.

Služby

Zdravotnické centrum Interní ambulance Diabetologie Obezitologie, výživa ambulantní léčba

Kontakty

Telefony

+420 596 748 173 hlavní telefon

Emaily

centrum-interni-mediciny-MUDr.Both@seznam.cz

Odkazy

www.centrum-interni-mediciny.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu