Ověřená firma

Both Pavel MUDr. - interna, diabetologie, obezitologie, výživa

0 (0 hodnocení)

+420 596 748 173

Ambulance

Popis činnosti

Naše zdravotnické centrum se specializuje jak na konvenční způsoby medicíny, tak uznává i syntézu celostního orientálního medicínského myšlení. Příjemné prostředí našeho pracoviště je toho živým důkazem.
Ordinace sídlí v Ostravě-Zábřehu. Specializujeme se na léčbu obezity pod odborným lékařským dohledem. Poskytujeme speciální vyšetření se zaměřením na obezitologii a výživu. Pořádáme kurzy k redukci hmotnosti pod odborným lékařským vedením, za spoluúčasti diabetologické sestry a specialisty na cvičení v obezitě.

Ambulance interní: zabývající se diagnostikou a léčením vnitřních chorob s navazujícím výživovým aspektem léčení.

Ambulance diabetologická: řešící cukrovku v diagnostice, určuje typ a příčiny diabetu, aplikuje terapii s příslušným navazujícím výživovým aspektem léčení.

Ambulance obezitologická: zabývající se redukcí hmotnosti při úpravě výživových systémů, a to individuelně podle klinického, paraklinického a laboratorního vyšetření každého jednotlivého pacienta. Probíhá v měsíčních cyklech pod vedením odborného lékaře a za pravidelného dohledu nutričního specialisty a současně za spolupráce fyzioterapeuta, zvlášť vzdělaného pro pohybovou léčbu v obezitologii.

Výživa - konzultace: je nedílnou součásti pracovního programu tohoto zdrav. zařízení. Má těsný vztah ke všem uvedeným ambulancím, tedy ke všem nemocem zde léčeným. Respektuje materiální složení stravy, kalorickou hodnotu potravin i základní principy energií Jinu a Jangu v jednotlivých potravinových substrátech. Je hlavní pracovní náplní celého zdejšího zdrav. týmu.

Služby

Zdravotnické centrum Interní ambulance Diabetologie Obezitologie, výživa ambulantní léčba

Kontakty

Telefony

+420 596 748 173 Ambulance

Emaily

centrum-interni-mediciny-MUDr.Both@seznam.cz

Odkazy

www.centrum-interni-mediciny.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 07 - 12:30 13 - 15:30 Dnes
Út 07 - 12:30 13 - 15:30
St 07 - 12:30 13 - 15:30
Čt 07 - 12:30 13 - 15:30
07 - 12:30 13 - 15:30

Odpolední ordinační hodiny pro zvané.

Klíčová slova

interní ambulance diabetologická ambulance výživové poradenství energie jin a jang obezitologie Ostrava obezitologie diabetologie Ostrava diabetologie výživové poradenství Ostrava zdravotnické centrum Ostrava výživa Ostrava interní ambulance Ostrava diabetologická ambulance Ostrava obezitologická ambulance Ostrava interna Ostrava obezitologická ambulance

Kategorie

Obezitologie Diabetologie Interní lékařství

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu