Ing. Zdeněk Hanzal - STAPRO

0 (0 hodnocení)

+420 603 826 947

Popis činnosti

Naše stavební firma STAPRO - Ing. Zdeněk Hanzal nabízí komplexní služby stavební firmy na klíč jako je výstavba a rekonstrukce rodinných domů. Máme za sebou více než 21 let zkušeností. Hledáte-li poctivou firmu, kontaktujte nás.

Nabízíme jakékoli zednické práce až po kompletní realizaci staveb rodinných domů. Doporučíme vhodné stavební materiály, které po konzultaci s investorem přizpůsobíme jeho požadavkům. Naši největší přednosti je poctivá práce.

Firma vznikla v roce 1993. Vlastníme certifikáty na zateplení systémem STOMIX a BAUMIT. Na každou stavební práci je před zahájením vypracovaná podrobná kalkulace nákladů, kterou si investor odsouhlasí popřípadě doopraví.

Služby

novostavby rodinných domů přestavby, rekonstrukce domů a bytů a veškeré zednické práce půdní vestavby včetně zateplení podkroví zateplení fasád včetně zpracování projektu a žádosti v programu "Nová zelená úsporám" montáž krovů, výměna střešních krytin a montáž oken VELUX montáž zámkové dlažby rekonstrukce koupelen drobné zámečnické práce

Kontakty

Telefony

+420 603 826 947 hlavní telefon

Emaily

hanzal.stapro@quick.cz

Odkazy

www.stavebnifirma-vodnany.cz

Kontakty

Klíčová slova

stavební firma novostavby rodinných domů STAPRO Ing. Zdeněk Hanzal rekonstrukce koupelen

Kategorie

Stavební firmy, společnosti

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu