Slatinné lázně Třeboň s.r.o.

10 (1 hodnocení)

+420 384 750 111

Popis činnosti

Jsme lázně, které nabízejí tyto služby: wellness, masáže, hotel, bazén, vodní atrakce, bowling, bar, restaurace, léčení, půjčovna kol, slatina koupele, směnárna, ubytování, Třeboň, léčba pohybového ústrojí, artróza, revmatismus, osteoporóza, stavy po úrazech a operacích, squash, solárium, sauna, salonky.

Ubytovací kapacita v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nebo apartmánech je 562 lůžek ve 289 pokojích. Dalších 250 lůžek je k dispozici v dependancích, které jsou v dosahu pěší chůze od lázní.

Součástí lázeňského komplexu jsou i kongresové prostory, restaurace, bary, obchody, plavecký bazén se slanou vodou, aqua centrum s vodními atrakcemi, fitness, tělocvična, sauna, solárium, squash, bowling, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra a internetová místnost.

Služby

lázeňská péče restaurace ubytování masáže

Kontakty

Telefony

+420 384 750 111 hlavní telefon
+420 384 750 333 Alt

Emaily

aurora@aurora.cz

Odkazy

www.aurora.cz website

Facebook

Hodnocení

  • 10 od , 01.06.2015 14:50
    Do lázní je bohužel nemožné se dovolat a rezervovat pobyt či proceduru. To pobyt již před samotným začátkem znemožňuje nebo alespoň velmi komplikuje a znepříjemňuje.

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop Dnes
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Klíčová slova

wellness masáže bazén ubytování relaxace Třeboň ubytování Třeboň masáže Třeboň wellness Třeboň lázně Třeboň slatinné koupele perličkové koupele vířivé koupele zábaly Třeboň elektroléčba Třeboň magnetoterapie Třeboň ultrazvuk Třeboň světloléčba Třeboň parafín Třeboň

Kategorie

Lázně a léčebné prameny Relaxační a wellness centra

Platební metody

  • VISA
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu