Domov pro seniory Heřmanův Městec

0 (0 hodnocení)

+420 469 660 268

sociální pracovnice

Popis činnosti

Domov pro seniory je příspěvkovou organizací Města Heřmanův Městec. Poskytuje pobytovou sociální službu v nepřetržitém provozu, zaměřenou na podporu při naplňování potřeb seniorů, kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu věku a jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Domov pro seniory Heřmanův Městec v ulici U Bažantnice se stal držitelem certifikátu Značka kvality v sociálních službách, který na základě rozsáhlého hodnocení uděluje Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky. V celkovém hodnocení náš domov obdržel čtyři hvězdičky z celkově pěti možných. Cílem Značky kvality v sociálních službách je poskytnout seniorům, kteří vstupují do domova pro seniory, ale také jejich rodinným příslušníkům jednoznačnou informaci o tom, jakou kvalitu mohou od života v daném domově očekávat.

Jde o systém externí certifikace těchto zařízení, který je založen na tzv. udělování hvězd. V praxi tak již při vstupu do domova pro seniory uvidí jak jeho nový uživatel, tak případně i jeho rodina, zda jde např. o dvouhvězdičkový nebo pětihvězdičkový domov.

Služby

ošetřovatelská péče zdravotní péče

Kontakty

Telefony

+420 469 660 268 sociální pracovnice

Emaily

domov.duchodcu.hm@iol.cz

Odkazy

http://www.domov-duchodcu.cz

Kontakty

Klíčová slova

domov pro seniory domov důchodců senioři domov pro seniory Chrudim domov pro seniory Pardubice

Kategorie

Domovy pro seniory

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu