+420 584 425 554

Main

Popis činnosti

Hledáte vhodný domov pro seniory pro Vaše blízké? Navštivte náš domov ve Zlatých Horách.

Náš domov důchodců je zařízením sociálních služeb, které poskytuje pobytové služby, zejména ubytování, stravování, služby ošetřovatelské a zdravotní péče seniorům, kteří potřebují podporu nebo péči jiné osoby, protože nejsou schopni již být soběstačnými a nezávislými ve svém přirozeném sociálním prostředí. Dále nabízí terénní pečovatelskou službu ve městě Zlaté Hory a ve spádových obcích - Horní Údolí, Dolní Údolí, Ondřejovice a Rejvíz.

Město Zlaté Hory leží v nadmořské výšce 420 metrů, při hranicích s Polskem. Na území Zlatých Hor žije 4200 obyvatel. Je centrem Zlatohorského regionu.

Rozsah a forma pomoci a podpory poskytnuté prostřednictvím našeho zařízení zachovává lidskou důstojnost, vychází z individuálně určených potřeb osob, působí na ně aktivně, podporuje rozvoj jejich osobnosti a motivuje je k takovým činnostem, které nevedou k dlouhodobému setrvávání, nebo prohlubování nepříznivé sociální situace. Sociální službu poskytujeme v zájmu uživatelů, v náležité kvalitě. Pracovníci dbají na dodržování ustanovení listiny základních práv a svobod a řídí se etickým kodexem. Podrobné informace o našich službách najdete na našich webových stránkách.

Těšíme se na Vaši návštěvu. _

Služby

domov pro seniory turistická ubytovna terénní pečovatelská služba

Členství v profesních spolcích

Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR

Kontakty

Telefony

+420 584 425 554 Main

Emaily

reditel@ddzlatehory.cz

Odkazy

www.ddzlatehory.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu