NEON Burianová, s.r.o.

Máme přes 20 let zkušeností s výrobou. To nás činí pravými odborníky.

100 (1 hodnocení)

+420 603 728 056

Main

Popis činnosti

Potřebujete navrhnout světelnou reklamu pro Vaši společnost? Obraťte se na nás! Navrhneme a vyrobíme reklamní označení Vaší firmy. Můžete si vybrat z celé škály možností. Od té nejsložitější až po jednoduché reklamní panely.

Vyrobíme Vám světelné nápisy a loga z 3D písmen, prosvětlené novým úsporným systémem LED diod anebo staré známé nápisy z neonových trubic. Do interiéru i exteriéru vyrobíme nesvětelné 3D nápisy z tvrzeného polystyrenu. Pro lepší viditelnost vytiskneme na velkoplošné tiskárně prezentaci Vaší firmy. Dále nabízíme plexi písmo, neon písmo, prosvětlení LED diody, světelné panely, velkoplošnou reklamu, informační systém, signální trubice do výstražných svítidel. Tisk fotografie na plátno.

Dlouholetá praxe i našich spolupracovníků, uplatňování nejnovějších technologií, přísné dodržování technologické kázně, to vše dělá z naší firmy spolehlivého a vyhledávaného dodavatele při technickém i estetickém řešení Vašich požadavků.

Pracujeme s vysoce kvalitními materiály jak tuzemské, tak i zahraniční výroby. Naše produkty se vyznačují nízkou spotřebou elektrické energie při vysoké funkčnosti. Svědčí o tom desítky realizací u renomovaných firem.

Realizace jsou námi zajišťovány od výtvarného zpracování návrhu, přes projekt, výrobu, dodávku, technické schválení a vlastní montáž včetně průběžné údržby po celou dobu životnosti reklam.

Více o našich službách, včetně referencí najdete na našich webových stránkách.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Neon písmo Světelné panely a totemy Plexi písmo Nápisy z tvrzeného polystyrénu Nesvětelná reklama Informační tabule Polepy aut

Služby

Neonová reklama Světelná reklama Prosvětlení LED diody Velkoplošná reklama Velkoplošný tisk Řezaná grafika

Značky

3D písmo

Členství v profesních spolcích

AVS

Certifikáty

EU Prohlášení o shodě

Kontakty

Telefony

+420 603 728 056 Main
+420 602 537 553 Alt

Emaily

burianova@neon-b.cz
info@neon-b.cz

Odkazy

www.neon-b.cz
www.instagram.com/neonsro

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 07.01.2019 09:02
    Dobrá komunikace, kvalitní práce.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu