Úklidové práce Marcela Trnková

Levně, rychle a čistě - to je úklid Trnková Mariánské Lázně.

100 (1 hodnocení)

+420 732 218 305

Main

Popis činnosti

Nabízíme veškeré úklidy komerčních prostor, jako jsou hotely, wellness, kanceláře, průmyslové haly, továrny, autosalony aj. Po domluvě můžeme zajistit také úklid domácnosti.
Zajišťujeme čištění koberců, a to buď mokrou cestou nebo polosuchým čištěním (do 1 hod. je koberec suchý). Dále čištění a impregnace látkových a čalouněných sedaček, mytí křišťálových lustrů a mytí oken, tryskání bronzových soch pískem a tlakové mytí fasád a zámkových dlažeb.
Dále také nabízíme úklid a čištění bazénů ekologickou cestou, která je v dnešní době velmi účinná. Odstraníme silné nánosy vodního kamene. Vyčistíme až zčernalé dlaždice, které se vyčistit ostatním nepodařilo.

Produkty

Superbeton

Služby

Úklidy komerčních a soukromých prostor Čištění koberců Čištění a impregnace kožených sedaček Mytí křišťálových lustrů a mytí oken Čištění nerezových zařízení a výtahů Čištění bazénů ekologickou cestou Úprava přírodního a umělého kamene

Kontakty

Telefony

+420 732 218 305 Main

Emaily

uklidtrnkova@seznam.cz

Odkazy

http://www.uklidtrnkova.cz/ website

Hodnocení

Dodržení domluvených podmínek
100
Cena
100
Kvalita provedené práce
100
Rychlost
100
  • 100 od , 27.03.2020 12:05
    Nabízí veškeré úklidy komerčních prostor, jako jsou hotely, wellness, kanceláře, průmyslové haly, továrny, autosalony aj. Po domluvě můžou zajistit také úklid domácnosti. Doporučuji. David Ejem

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu