Ověřená firma

DencoHappel CZ a.s.

0 (0 hodnocení)

+420 485 225 111

Akční nabídka

Popis činnosti

Společnost DencoHappel nabízí kompletní sortiment výrobků pro vytápění, chlazení, větrání a filtraci vzduchu a pro klimatizační systémy. Výroba a dodávky centrálních a decentrálních vzduchotechnických jednotek, vzduchových clon, filtrů atmosférického vzduchu a čistých prostorů.

Všechny výrobky jsou zcela kompatibilní, aby bylo možno vytvořit požadovaný komfort s nejvyšší ekonomickou účinností. Případné potíže s kompatibilitou se systémy řízení budov jsou tedy minulostí. Zajišťujeme také záruční a pozáruční servis, revize úniku chladiva, generální opravy, renovace, přestavby, provádění diagnostiky pomocí servisních softwarů, měření výkonových parametrů.

V případě jakéhokoliv dotazu, požadavku na zpracování technického řešení přímo dle Vaší potřeby, technické pomoci při zpracování projektu a následné cenové nabídky neváhejte kontaktovat naše obchodní zastoupení.

Produkty

Centrální klimatizační jednotky Klimatizační jednotky Jednotky přesné klimatizace Vytápěcí jednotky Vzduchové clony Ventilátory Výrobníky chlazené vody a tepelná čerpadla Odvlhčovací jednotky Regulační systém Čisté prostory

Služby

Výroba a prodej Zprovoznění zařízení Zaškolení obsluhy Garanční servis Pozáruční servis Servisní smlouvy Revize úniku chladiva Opravy zařízení Generální opravy Renovace, přestavby Provádění diagnostiky pomocí servisních softwarů Měření výkonových parametrů Funkční zkoušky Konzultace

Značky

CAIRplus® DENCO® MultiMAXX® Multi Flair® DencoHappel COM4® Flex Geko® FireTex® SepTex® Sahara® DELBAG®

Kontakty

Telefony

+420 485 225 111 hlavní telefon

Emaily

info-cz@dencohappel.com

Odkazy

www.dencohappel.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu