Consultancy - Jiří Škoda

0 (0 hodnocení)

+420 604 265 436

Akční nabídka

Popis činnosti

Nabízíme poradenství firmám především v dřevařském průmyslu. Jedná se o pomoc s organizací a řízením firmy i výrobního procesu, včetně zpracování oponentur při výběrových řízeních na informační a řídící systémy, výběry strojů a technologií, jejich návrhy a umístění.

Máme zkušenosti jak s řízením a organizací individuální výroby, tak malých firem ale i velkých firem se sériovou výrobou. Obsáhneme celou škálu dřevařského průmyslu jak v oblasti výroby z masivu, tak z aglomerovaných materiálů (LTD, MDF...) včetně dokončování výrobků nátěrovými hmotami - zavádění dokončovacích linek.

Na trhu působíme již od roku 1994, kdy jsme začali s jednoduchým systémem pro řízení malých výrobních firem. S postupem času jsme se začali přizpůsobovat stále náročnější klientele. Zde zúročujeme celoživotní zkušenosti z práce v oboru na všech možných pozicích především ve výrobě nábytku.

Za roky působení naší firmy jsme získali bohaté zkušenosti s řídicími systémy, výběrem strojů i zpracováním technické dokumentace.

Služby

Manažerské poradenství firmám vývoj a zavedení norem času odborná pomoc při výběru strojů vypracování technologických projektů zpracování technické dokumentace možnost konzultací k naleznutí problému

Kontakty

Telefony

+420 604 265 436 hlavní telefon

Emaily

consultancy@seznam.cz

Odkazy

www.manazerskeporadenstvi-jiriskoda.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu