ŽIVA zemědělská obchodní, a.s.

V centru zahradní a komunální techniky najdete vše, co potřebujete ke své práci na zahradě či na poli.

0 (0 hodnocení)

+420 465 637 381

Prodejna

Popis činnosti

Patříme mezi hlavní dodavatele zahradní a komunální techniky v regionu od Hanušovic přes Ústí nad Orlicí po Dobrušku. Sortiment výrobků uspokojí nejen malé zahrádkáře, ale i větší zemědělce. Klášterec nad Orlicí leží v podhůří malebných Orlických hor a u mostu přes řeku Divoká Orlice naleznete naši kamennou prodejnu zahradní techniky a nářadí.

Prodejní sortiment se postupně stále rozšiřuje o další nové značky a výrobce, v poslední době jsou to např. MultiOne, Kubota, PIAGGIO, SPIDER, KARSIT, MTD, YARD-MAN, Cub Cadet, Wisconsin a další.

Na silnicích nejen východních Čech můžete potkat charakteristické automobily našich obchodních zástupců. Ti se věnují profesionálům v péči o zeleň, úklid, likvidaci odpadů, kompostování, farmářům, zemědělcům apod.

Stejnou dobu jako prodeji techniky se zabýváme i jejím servisem. Opravíme každou zahradní a komunální techniku, nejen u nás zakoupenou. Na veškerý námi prodávaný sortiment poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Jsme autorizovaný dealer a servisní středisko motorů Kubota, Honda, Briggs & Stratton a také Mountfield, Tecumseh, Jikov, Hecht, Loncin, Kohler, Kawasaki, VeGA, MTD a dalších.

Naši pracovníci jsou v prodejně připraveni jen pro Vás. Zodpoví všechny Vaše dotazy a rádi Vám pomohou při výběru správného stroje, odpovídajícího přesně Vašim potřebám a představám. Na prodejně Vám také rádi poradíme s příslušenstvím k zakoupeným strojům.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Zahradní technika Čerpadla a vodárny Odsavače Sekačky na trávu Kompresory Sněhové frézy Vrtačky a šroubováky Sekery a nože Pily Štípače dřeva Křovinořezy Kultivátory Řetězové pily Stavební míchačky Vysavače, foukače listí Zahradní traktory Zemědělská technika Komunální technika Ruční nářadí Pneumatické nářadí Elektrické koloběžky Elektrické tříkolky Osiva a hnojiva Pracovní oblečení Topidla

Služby

Centrum zahradní a komunální techniky E-shop Záruční a pozáruční servis Poradenství

Značky

Kubota MultiOne Vari Honda Fiskars McHale ECHO PIAGGIO SPIDER KARSIT YARD-MAN Cub Cadet Wisconsin Kawasaki Tecumseh Hecht Loncin Hecht Easy Rider Kverneland

Kontakty

Telefony

+420 465 637 381 Prodejna
+420 723 533 780 Prodejna
+420 465 637 385 Ústředna
+420 606 640 063 GSM

Emaily

ziva@ziva.cz

Odkazy

www.technika-ziva.cz
www.ziva.cz
www.drevostavby-ziva.cz
www.roubenky-ziva.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu