Střelec & Partner, sdružení advokátů

Naše advokátní kancelář působí na trhu poskytování právních služeb již od r. 1991, nejprve jako kancelář komerčně-právní, a od r. 1996 jako kancelář advokátní.

0 (0 hodnocení)

+420 517 346 412

Popis činnosti

Právní služby poskytujeme široké klientele, zejména tuzemským a zahraničním obchodním společnostem, podnikatelům - fyzickým osobám, obcím, a rovněž občanům a neziskovým organizacím. Ve své právní praxi se zaměřujeme především na právo obchodní, právní vztahy k nemovitostem, právo občanské, mezinárodní právo soukromé, a správní právo.

Naší pravidelnou činností je rovněž zastupování klientů v soudních a rozhodčích řízeních. Poskytování právních služeb chápeme jako komplexní poradenství zahrnující kvalifikovanou pomoc i v oblastech mimoprávních, zejména v oblasti daňové a ekonomické. Abychom naším klientům poskytli skutečně odbornou pomoc, spolupracujeme s auditorskou a daňově-poradenskou společností AUDIT AK CONSULT, s.r.o. Tato spolupráce nám umožňuje poskytnout nejen plně kvalifikované právní služby, ale zároveň odborně zhodnotit ekonomické a daňové dopady jednotlivých operací pro klienta a navrhnout v jednotlivých případech nejvhodnější řešení.

Služby

služby advokátní kanceláře právní poradenství zastupování u soudu sepisování obch. smluv právní vztahy k nemovitostem odborná pomoc kvalifikované právní služby soudní řízení rozhodčí řízení obchodní právo správní právo mezinárodní právo občanské právo evropské právo

Kontakty

Telefony

+420 517 346 412 hlavní telefon
+420 517 342 696 Alt

Emaily

office@ak-strelec.eu

Odkazy

http://www.ak-strelec.eu website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 16
Út 9 - 16
St 9 - 16 Dnes
Čt 9 - 16
9 - 16

Klíčová slova

advokát Brno advokátní kancelář právník Brno právník Zlín advokát Uherské Hradiště právní poradenství právní poradenství Brno právník advokátní kancelář Brno advokát právní služby Brno obchodní právo občanské právo správní právo

Kategorie

Advokáti Právní poradenství

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu