Koberce - Jiřina Bárnetová - Doudleby nad Orlicí

0 (0 hodnocení)

+420 603 579 222

Popis činnosti

Potřebujete kvalitní a cenově dostupné koberce, PVC podlahy, zdravotní matrace, bytové doplňky? Rádi Vás obsloužíme. Zajistíme Vám také pokládku našich podlah i koberců, provádíme i entlování koberců.

Prodáváme metrážové i kusové koberce z kvalitních materiálů za příznivé ceny. Dle požadavků zákazníka řežeme koberce přesně na míru. V naší nabídce naleznete koberce zátěžové i bytové, běhouny nebo rohože a předložky. Z našeho širokého výběru barev, vzorů i materiálů si určitě vyberete. Za výrazně nižší ceny nabízíme také zbytkový doprodej koberců.

Zabýváme se prodejem a pokládkou PVC podlah i jiných podlahových krytin. Kvalitní zátěžové i bytové PVC podlahy nabízíme v různých barvách a vzorech. Můžete si vybrat vzory dřeva, dlažby, mramoru nebo mozaiky. Opět provádíme i výhodný zbytkový doprodej. Krom PVC najdete v naší nabídce laminátové, masivní i korkové plovoucí podlahy, marmolea či korkové celoplošně lepené podlahy.

Každý zákazník je pro nás důležitý, věříme v sílu osobních doporučení, a proto Vám vyjdeme vstříc ve všech Vašich požadavcích. Nakupte u nás a budete spokojeni.

Kontaktní osoba:
Jiřina Bárnetová
603 579 222, jirinabarnetova@seznam.cz

Produkty

metrážové a kusové koberce PVC podlahy konzole zdravotní matrace

Služby

prodej pokládka entlování koberců zbytkový doprodej koberců

Kontakty

Telefony

+420 603 579 222 hlavní telefon

Emaily

jirinabarnetova@seznam.cz

Odkazy

www.koberce.rychnovsko.com website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu