+420 558 877 111

Main

Popis činnosti

HUTNÍ PROJEKT Frýdek-Místek a.s. je inženýrsko-dodavatelská organizace s kvalitní, silnou projekční podporou. Jsme ryze českou společností, působící na trhu již od roku 1953.
Od své prvotní specializace na projekci v oboru hutnictví a koksárenství se naše nabídka rozšířila do dalších příbuzných oborů zejména průmyslové stavby, strojírenství, energetiku, chemické provozy a také stavby občanské vybavenosti měst a obcí.
Vzhledem k dlouholetým zkušenostem se postupně rozrostlo portfolio naší činnosti a v současné době zajišťujeme komplexní služby jak v oblasti projekční, tak i v oblasti komplexních dodávek a instalací vyspělých technologií a systémů, kde nabízíme své služby generálního dodavatele, který zastřeší celý proces od investičního záměru až po jeho proměnu v realitu.
Během doby své existence získala společnost desítky zkušeností z mezinárodní spolupráce a podílela se na významných zahraničních projektech v Indii, Německu, Turecku, Slovensku, Maďarsku, Polsku, Iránu, Lotyšsku, Mongolsku, Číně, Jižní Africe. Dlouholeté působení na Indickém trhu vedlo v roce 2017 k založení pobočky HUTNÍ PROJEKT India v Kalkatě. Naše zahraniční činnost byla v letech 2013 a 2018 oceněna získáním titulu Exportér roku v kategorii středních podniků. _

Produkty

koksárenské baterie pokusné koksovací pece laboratorní přístroje – Dasfos strojní zařízení

Služby

realizace staveb strojírenství na klíč dodavatelsko-inženýrská činnost audity, poradenství, dokumentace EIA koksárenství, hutnictví, energetika, strojírenství chemické provozy ekologizace provozů tepelně technické služby

Členství v profesních spolcích

HK Moravskoslezského kraje Svaz chemického průmyslu Česká koksárenská společnost

Certifikáty

ISO 9001:2016 KEMA Quality

Jazyky

polština angličtina ruština němčina

Kontakty

Telefony

+420 558 877 111 Main
+420 558 877 210 Alt
+420 558 877 277 Fax

Emaily

hpfm@hpfm.cz

Odkazy

www.hpfm.cz website
https://www.hpfm.cz/reference/ reservation
https://www.hpfm.cz/ menu
https://www.hpfm.cz/ order

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu