Pokrývačství HANAD, spol. s r.o.

Každá střecha má svá specifika a vyžaduje individuální přístup, proto i naši zkušení pracovníci sledují vývoj střešních krytin a jejich komponentů a hledají pro Vás nejvhodnější materiály a pracovní postupy.

0 (0 hodnocení)

+420 487 834 019

Main

Popis činnosti

Chystáte se stavět střechu nebo plánujete rekonstrukci střechy? Naše společnost Hanad, spol. s r.o. poskytuje veškeré služby, které jsou pro Vaši střechu potřeba. Nemusíte hledat jednotlivé komponenty zvlášť, určitě si vyberete z naší široké nabídky materiálů a služeb.

Provádíme pokrývačské, klempířské, tesařské a zednické práce vč. montáže hromosvodů. Používáme všechny materiály dostupné na trhu, na většinu z nich máme certifikaci.

Provádíme jak rekonstrukce stávajících střech, tak i montáž na novostavbách, a to ze všech materiálů dostupných na trhu v závislosti na přání zákazníka. Doporučíme použití nejvhodnějšího materiálu pro danou konkrétní střechu v závislosti na lokalitě, druhu stavby a finančních možnostech stavitele.

Produkty

střechy střešní okna klempířské prvky hromosvody střešní krytiny komíny

Služby

pokrývačské práce klempířské práce dodávka a montáž krovu dodávka a montáž komínů montáž hromosvodů revizní zprávy nákup a prodej zboží dodávka stavebního materiálu rekonstrukce stávajících střech montáž na novostavbách

Značky

Bramac Tondach IKO šindele Lindab Cembrit Dacora VELUX ROTO FAKRO

Kontakty

Telefony

+420 487 834 019 Main
+420 606 837 512 Mobile

Emaily

hanadcl@seznam.cz

Odkazy

http://www.strechy-hanad.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 15
Út 7 - 15 Dnes
St 7 - 15
Čt 7 - 15
7 - 15

Klíčová slova

střechy rekonstrukce střech klempířství tesařství komín střešní okna ploché střechy izolace střech

Kategorie

Pokrývač

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu