Popis činnosti

Více než 20 let se specializujeme se na výrobu rozváděčů NN do 1000V a 6300A, výrobu a prodej oceloplechových rozváděčových skříní - rozváděčový systém ENUX (IP 66/55), velkoobchod elektrotechnickým materiálem a kompletní zákaznický servis.

Elektrické rozváděče
Výroba rozváděčů nízkého napětí do 1000V a 4000A (6300A). Orientace výrobní kapacity na modulární systémy, průmyslové rozváděče, kompenzační rozváděče, ovládací pulty, elektroměrové rozvodnice, staveništní rozváděče, ovládací skříně a MaR.

Výroba rozváděčů probíhá do oceloplechových skříní (rozváděčový systém ENUX - v krytí IP 55/66, IK 10). Rozváděče nacházejí uplatnění zejména v energetice, chemickém a zpracovatelském průmyslu, teplárenství a v sektoru služeb.

Rozváděčové skříně
Rozvaděčové skříně ENUX vynikají pevnou konstrukcí, variabilitou použití a velmi snadnou montáží. Certifikace pro použití na světových trzích (EU, USA, Ruska apod.) pro normální i výbušné prostředí, k dispozici také se seizmickou odolností a EMC.

ENUX je rozváděčový stavebnicový systém, který vyniká velmi snadnou montáží - k montáži skeletu stačí pouze 8 šroubů. Skříně jsou vyrobeny z ocelového plechu a povrchově chráněny epoxy-polyesterovým termoreaktivním lakem.

Malý Val, Kroměříž 7:00–15:30,
Tel.: 573 501 611

Nádražní, Zdounky 6:00–14:30,
Tel.: 57 3501 411

Produkty

Elektrické rozváděče Rozváděčové skříně Průmyslové rozváděče Stavebnicový systém PRISMA Modulární rozváděčový systém CUBIC Kompenzační rozváděče Ovládací pulty a panely Elektroměrové rozvodnice Staveništní rozváděče Ovládací skříně Rozváděče měření a regulace Oceloplechové elektroměrové rozvodnice do zdi

Služby

• Analýzy sítí – měření napětí, proudu, frekvence, činného a jalového výkonu, účiníku apod. • Poradenská činnost při návrhu rozváděčů přímo u zákazníka, investora nebo projekční organizace. • Intenzivní pomoc při návrhu, projekci, provozních zkouškách a měření kompenzačních rozváděčů. • Nabídka kontroly rozváděčů v provozu v pravidelných termínech nejméně 2x ročně. • Nabídka kontroly rozváděčů před ukončením záruční doby. • Operativní řešení provozních problémů či havárií na rozvodných zařízení - následné vyhodnocení a předložení návrhu nápravných opatření či technického řešení. • Teoretické i praktické školení obsluhy rozváděčů na místě provozu, před uvedením do provozu. • Technická podpora při spouštění a zkušebním provozu. • Dodání výrobní dokumentace v datové formě elektronicky nebo CD. • Příprava zakázky v terénu (při rekonstrukcích, výměně přístrojů nebo celých vložek rozváděčů). • Retrofity rozvoden nízkého napětí.

Značky

SPALOVSKY

Jazyky

Čeština, Angličtina

Kontakty

Telefony

+420 573 501 611 hlavní telefon
+420 573 501 411 Alt
+420 606 712 376 Mobile

Emaily

info@spalovsky.cz

Odkazy

www.spalovsky.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu