Obec Domašov

Obec Domašov je starobylá farní osada 25 km severozápadně od Brna na silnici č. II/602, dříve císařské silnici. Rozkládá se v mírném údolí náhorní plošiny na pokraji Českomoravské vrchoviny.

0 (0 hodnocení)

+420 546 441 321

Main

Popis činnosti

Obecní úřad v Domašově poskytuje veškeré potřebné informace a služby občanům. Provozujeme elektronickou úřední desku a e-podatelnu.

OÚ plní v oblasti samostatné působnosti úkoly, které mu uložilo zastupitelstvo obce, a pomáhá výborům v jejich činnosti. V oblasti přenesené působnosti obce vykonává státní správu s výjimkou věcí, které patří do působnosti zastupitelstva. OÚ také rozhoduje o poskytování informací žadateli podle zvláštního zákona.

Obec Domašov je starobylá farní osada 25 km severozápadně od Brna na silnici č. II/602, dříve císařské silnici. Rozkládá se v mírném údolí náhorní plošiny na pokraji Českomoravské vrchoviny. _

Služby

Služby obecního úřadu Czech POINT Podatelna Kultura a volný čas Základní a mateřská škola

Kontakty

Telefony

+420 546 441 321 Main

Emaily

starosta@obec.domasov.net

Odkazy

http://obec.domasov.net/ website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:15 - 12 13 - 17
St 7:15 - 12 13 - 17

Klíčová slova

Domašov u Brna obec Domašov obecní úřad Domašov hasiči Domašov oú Domašov starosta Domašov podatelna Domašov škola Domašov památky Domašov kultura Domašov zš Domašov mš Domašov školka Domašov

Kategorie

Úřady krajské, městské a obecní, magistráty

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu