Popis činnosti

Společnost VERKON patří mezi přední tuzemské dodavatele chemikálií a laboratorního vybavení. V našem e-shopu naleznete tisíce položek laboratorních chemikálií, skla, pomůcek a spotřebního materiálu pro laboratoře.

Dodáváme laboratorní přístrojovou techniku světových i tuzemských výrobců a zabýváme se rovněž návrhy a realizací laboratorních, technických a administrativních interiérů. V Praze, Brně a Ústí nad Labem provozujeme maloobchodní prodejny.

Společnost distribuuje laboratorní chemikálie a vybavení významným organizacím z oblasti vědy a výzkumu, školství i průmyslu. VERKON zajišťuje dodávky chemikálií a laboratorního vybavení mj. pro bezpečnostní složky státu.

Naše společnost splňuje podmínky pro poskytování tzv. náhradního plnění dle zák. 435/2004 Sb. Naši zákazníci, kteří nezaměstnávají předepsaný počet osob se zdravotním postižením, mohou čerpat náhradní plnění a výrazně tak ušetřit své náklady.

Více informací o náhradním plnění, kalkulátor úspory při čerpání náhradního plnění a metodické návody hodnocení nabídek s náhradním plněním pro zadavatele soutěží a výběrových řízení naleznete na našich webových stránkách.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Produkty

Chemikálie Čištění a dezinfekce Laboratorní nábytek Laboratorní digestoře Sklo a porcelán Plasty a pomůcky Filtrace Chromatografie Dávkování a titrace Teploměry, hustoměry a klima přístroje Hygiena, ochrana a bezpečnost Přístroje pro mechanické operace Přístroje pro ohřev a chlazení Přístroje pro měření a analýzu Přístroje pro čištění a dezinfekci Laboratorní a kancelářské židle

Služby

Maloobchodní prodej E-shop Rekonstrukce laboratoří Záruční a pozáruční servis

Značky

Anton Paar AQUAL Argolab Atago Bandelin BMT Binder Brand Brema Bürkle Comet CRYOMETAL DEUTSCH & NEUMANN Eppendorf Euromex Exatherm Gett Greisinger Hamilton Hanna Instruments Heidolph Hettich Hirschmann IKA Kern KGW ISOTHERM Kirsch KNF LAC Lach-Ner La Pha Pack LD seating Liebherr Marienfeld MEDIN Memmert Mettler Toledo Milwaukee Nedform Ohaus Penta Pragochema Q-Cell Ratiolab Retsch Rocker Severochema SIMAX Sklárny Moravia Testo Technosklo Vacuubrand Vitlab Whatman Wisd WSL WTW XS

Členství v profesních spolcích

Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených České republiky

Certifikáty

ISO 9001:2015 ISO 14001:2015 OHSAS 18001:2007 SA 8000:2008

Kontakty

Telefony

+420 284 810 775 hlavní telefon
+420 800 221 224 Infolinka
+420 284 810 907 Fax

Emaily

info@verkon.cz

Odkazy

https://www.verkon.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu