Akční nabídka

Popis činnosti

Společnost VERKON patří mezi přední tuzemské dodavatele chemikálií a laboratorního vybavení. V našem e-shopu naleznete tisíce položek laboratorních chemikálií, skla, pomůcek a spotřebního materiálu pro laboratoře.

Dodáváme laboratorní přístrojovou techniku světových i tuzemských výrobců a zabýváme se rovněž návrhy a realizací laboratorních, technických a administrativních interiérů. V Praze provozujeme maloobchodní prodejnu.

Společnost distribuuje laboratorní chemikálie a vybavení významným organizacím z oblasti vědy a výzkumu, školství i průmyslu. VERKON zajišťuje dodávky chemikálií a laboratorního vybavení mj. pro bezpečnostní složky státu.

Naše společnost splňuje podmínky pro poskytování tzv. náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti.

Produkty

Chemikálie Čištění a dezinfekce Laboratorní nábytek Laboratorní digestoře Sklo a porcelán Plasty a pomůcky Filtrace Chromatografie Dávkování a titrace Teploměry, hustoměry a klima přístroje Hygiena, ochrana a bezpečnost Přístroje pro mechanické operace Přístroje pro ohřev a chlazení Přístroje pro měření a analýzu Přístroje pro čištění a dezinfekci Laboratorní a kancelářské židle

Služby

Maloobchodní prodej E-shop Rekonstrukce laboratoří Záruční a pozáruční servis

Značky

ATAGO AQUAL Bandelin Binder Bio Tectum BMT Brand Bürkle Comet Dr. Weigert Eppendorf Euromex Exatherm GFL Greisinger Hamilton HANNA instruments Heidolph Hettich Hirschmann IKA Ingos Ing. Petr Švec - PENTA s.r.o. Julabo Kavalier Kern Kirsch KNF Kraintek LAC Lach-Ner LAVAT LD seating Liebherr MEDIN Memmert Mettler Toledo Milwaukee Nedform Ohaus Pol-Lab Pragochema Preciselekt Ratiolab Retsch Severochema Sklárny Moravia Technosklo Testo Vacuubrand Whatman WTW

Členství v profesních spolcích

Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených České republiky

Certifikáty

ISO 9001:2015 ISO 14001:2015 OHSAS 18001:2007 SA 8000:2008

Speciality

Náhradní plnění

Kontakty

Telefony

+420 284 810 775 Main
+420 284 811 031 Alt

Odkazy

www.verkon.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu