Popis činnosti

Zvažujete které lázně navštívit? Rádi Vám doporučíme naše Jánské Lázně.

Naše lázeňské zařízení a od roku 2013 i Odborný léčebný ústav. Nabízíme léčebné, rekondiční a rehabilitační pobyty pro dospělé i děti. Jsme první léčebna stavů po obrně v Evropě vůbec, která byla založena již v roce 1935. V Janských Lázních úspěšně léčíme onemocnění nervová a nervosvalová, včetně obrn a roztroušené sklerózy, nemoci pohybového aparátu, včetně stavů po úrazech a operacích, nemoci dýchacího ústrojí, poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí, onkologická onemocnění.

Respirační onemocnění: stavy po operacích horních a dolních cest dýchacích, asthma bronchiale, recidivující záněty dolních cest dýchacích, intersticiální plicní a cystická fibróza, poškození hrtanu a hlasivek v důsledku hlasového přetížení, stavy po fonochirurgické léčbě. Přírodními léčivými zdroji jsou termální minerální voda a lokální podhorské klima nadmořské výšky 675 m n. m. V rámci našeho moderního Aquacentra mohou klienti i veřejnost využít termální bazén s minerální vodou včetně perličkových lůžek, vnitřní a venkovní vířivky, protiproudu, vodních clon, podvodních sopek a také finskou saunu a parní box. Nabízíme také klasické a exotické masáže od špičkových lázeňských terapeutů.
Kapacita: cca 705 lůžek

Léčebné metody: individuální fyzioterapie, skupinové LTV, elektroléčba, magnetoterapie, fototerapie, vodoléčebné procedury, individuální ergoterapie, logopedie, plavání a cvičení v bazénu s termální minerální vodou, masáže, sauna, inhalace, dechová gymnastika, respirační fyzioterapie, klimatoterapie, arteterapie, parafín, dietologická opatření
Přírodní léčebné zdroje: termální minerální voda, lokální podhorské klima

Doplňková nabídka: kino, ping-pong, minigolf, tenis, horská kola, půjčovny sportovního vybavení, lyžování, sáňkování, bazén a vířivky s minerální vodou, sauny, wellness masáže, fitness, skupinová cvičení (Medical Pilates, SM-systém MUDr. Smíška, Aerobic, Flexi bar), Nordic walking, bylinná kosmetika, kulturní a společenské programy.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Služby

lázně pro děti lázně pro dospělé wellness aquacentrum rehabilitace odborný léčebný ústav

Kontakty

Telefony

+420 499 860 111 hlavní telefon
+420 499 860 604 další telefon
+420 499 875 396 Fax

Emaily

info@janskelazne.com
pkdeti@janskelazne.com
pkdospeli@janskelazne.com
sales@janskelazne.com

Odkazy

http://www.janskelazne.com

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu