Pokorný Vratislav - zemní práce, autodoprava

0 (0 hodnocení)

+420 606 860 362

Popis činnosti

Provádíme přípravné a dokončovací stavební práce, jako jsou zemní práce a terénní úpravy, výkopové práce, modelace a úpravy zahrad a další služby ve Středočeském kraji.

Specializujeme se na činnost spojenou se zakládáním staveb, demolicemi a terénními úpravami všech druhů. Díky tomu můžeme větším firmám nabídnout špičkové služby, jaké mohou být v rámci jejich širší nabídky služeb nepostradatelné.

S prováděním zemních prací a výkopových prací máme dlouholeté zkušenosti. Při realizaci prací dbáme především na kvalitu prováděných prací. Svým zákazníkům se snažíme vyhovět, a to nejen různorodostí vykonávaných prací, ale i příznivou cenou.

Produkty

komunikace asfaltové, recyklátové, štěrkové

Služby

strojní výkopové práce základy rodinných domů komplet, výkopy základů inženýrské sítě (plynovody, vodovody, kanalizace) výkopy rýh a hloubení jam úpravy a opravy komunikací modelace terénu, hrubé a čisté terénní úpravy, úpravy skládek sejmutí ornice, rozprostření ornice, zahrnovací práce hloubení bazénů, jezírek, sklepů, jímek čištění nádrží, odbahnění rybníků demolice objektů, bourací práce nakládací a manipulační práce

Kontakty

Telefony

+420 606 860 362 hlavní telefon
+420 603 212 721 Mobile

Emaily

vratislav.pokorny1@seznam.cz

Odkazy

www.zemniprace-kladno.cz/ website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu