Svaz českých a moravských bytových družstev

Jsme prostřednictvím svých členů největším organizovaným správcem bytových domů v ČR.

0 (0 hodnocení)

+420 241 087 111

Main

Popis činnosti

Svaz je zájmovým sdružením bytových družstev s působností v celé České republice. Současnou podobu nabyl v roce 1969 a navázal na předválečné tradice bytového družstevnictví u nás. Jeho členskými organizacemi jsou bytová družstva.

Svaz českých a moravských bytových družstev je organizací, která zastupuje členská družstva v jednáních s vládou, Parlamentem ČR a dalšími státními i nestátními orgány. V současné době členové svazu vlastní či spravují cca 650 000 bytových a nebytových jednotek, což je 18 % všech bytů v ČR.

Svaz se řídí vlastními stanovami přijatými na každoročně konané valné hromadě bytových družstev, složené z delegátů jednotlivých regionů. V regionech se scházejí družstva na svých konferencích a řeší společné otázky.

Služby

Poradenství ekonomické Poradenství technické Poradenství právní Pojištění Rámcová smlouva Vzorové dokumenty BOZP + PO Publikační činnost Pronájmy Rating

Kontakty

Telefony

+420 241 087 111 Main

Emaily

scmbd@scmbd.cz

Odkazy

http://www.scmbd.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 15
Út 8 - 15
St 8 - 15
Čt 8 - 15
8 - 14 Dnes

Klíčová slova

bytové družstevnictví SVJ družstevní organizace společenství vlastníků jednotek sdružení bytových družstev bytové družstvo Praha bytové domy Praha pronájmy bytů Praha bytové jednotky Praha nebytové jednotky Praha SVJ Praha SČMBD Praha svaz českých a moravských družstev

Kategorie

Podnikatelské svazy, sdružení Byty, domy - správa a údržba

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu