Popis činnosti

Řešíme vše v oblasti oprav, ověřování a kalibrace membránových, rotačních a turbínových plynoměrů. Pro specializovaná pracoviště nabízíme informace o bubnových laboratorních plynoměrech a kulových teploměrech. Máme kompletní technologii a zkušební stanice pro více než 130 druhů, typů a velikostí plynoměrů.

Firma má kompletní technologii a zkušební stanice pro zabezpečení smluvních oprav a ověřování membránových, rotačních a turbínových plynoměrů všech významných evropských i světových výrobců, jejichž měřidla se objevují na českém trhu. To představuje více než 130 druhů, typů a velikostí plynoměrů.

Pro laboratoře a firmy zabývající se monitoringem prostředí vyrábíme a opravujeme bubnové laboratorní plynoměry a kulové teploměry.

Opravou prochází přístroj, u nějž skončila ověřovací lhůta nebo byla dodavatelem nebo odběratelem plynu zjištěna závada neumožňující správné měření množství spotřebovaného plynu. Smyslem opravy je uvést plynoměr do takového stavu, aby při zkouškách, které po opravě následují, vyhověl platné národní metrologické legislativě.

Po vyčištění, opravě popřípadě výměně poškozených dílů měřicího mechanismu a opravě počítadla je opět smontovaný plynoměr podroben zkoušce těsnosti. Po regulaci, zkoušce přesnosti a ověření se plynoměr nastříká barvou. Na závěr je na čelní straně pod počítadlo opatřen samolepicím štítkem s čárovým kódem obsahujícím údaje potřebné pro majitele měřidla.

Pro servisní a metrologickou činnost, vykonávanou v souladu se systémem jakosti, vlastní firma potřebné doklady vydané a aktualizované českými metrologickými orgány.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

membránové plynoměry rotační plynoměry turbínové plynoměry bubnové laboratorní plynoměry

Služby

opravy ověřování výroba plynoměrů kalibrace zkušební stanice servisní výměna

Značky

Itron Elster

Kontakty

Telefony

+420 469 315 411 hlavní telefon
+420 469 350 359 Fax

Emaily

spktr@spktr.cz

Odkazy

http://www.spektrum-ams.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu