Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kladno, Havířská 1141

Naším prvořadým úkolem je kvalitní příprava pro vykonávání profese praktické sestry a zdravotnického asistenta, sociálního pracovníka, diplomované všeobecné a dětské sestry a příprava k dalšímu studiu.

0 (0 hodnocení)

+420 312 243 123

Sekretariát

Popis činnosti

Jsme veřejnou školou s mnohaletou tradicí a dobrou pověstí, jedinou zdravotnickou školou v kladenském regionu.

Naším prvořadým úkolem je kvalitní příprava pro vykonávání profese zdravotnického asistenta, pracovníka sociálních služeb, diplomované všeobecné sestry a příprava k dalšímu studiu na vysokých a vyšších odborných školách v souladu se zněním zákona č. 96/2004 Sb. o podmínkách způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání nelékařských profesí.

Školní budova je umístěna v centru města, asi 250 m od kladenského zámku a náměstí. Autobusová, vlaková a městská hromadná doprava je dobře dostupná stejně jako ubytovací zařízení.

K využití volného času slouží kulturní zařízení, atraktivní městská sportoviště a krásná příroda v okolí města. Bližší informace o městě a okolí naleznete na stránkách města.

Produkty

Praktická sestra Zdravotnické lyceum Sociální činnost Ošetřovatel Zdravotnický asistent Diplomovaná všeobecná sestra Diplomovaná dětská sestra Sociální práce

Služby

Příprava pro vykonávání profese Učební obory Maturitní obory Denní i dálková studia Studium na VOŠ

Kontakty

Telefony

+420 312 243 123 Sekretariát
+420 312 242 287 Tel.

Emaily

svzs@svzskladno.cz

Odkazy

www.svzskladno.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu