Ověřená firma

Tanzberg Mikulov, a.s.

Víno je naše vášeň. A ta je, spolu s vysokou profesionalitou, nedílnou součástí práce celého týmu v našem vinařství už od jeho počátku.

0 (0 hodnocení)

+420 519 500 040

Popis činnosti

Od svého založení v roce 1999 se vinařská společnost Tanzberg Mikulov profiluje jako dodavatel špičkových tichých i šumivých (jen tradičně v lahvi kvašených) vín pouze z Mikulovska, a vlastně pouze z Pálavy nebo jejího bezprostředního okolí.

Provozujeme vinařství, ve kterém nabízíme přívlastková vína a sekty, dále se zabýváme výrobou, prodejem a degustacemi. Naší snahou je navázat na staré a bohaté vinařské tradice této oblasti a v podobě vína Vám předávat co možná nejpříjemnější poznatky z tohoto kousku jižní Moravy.

Vína z Tanzbergu Mikulov jsou pravidelně podávána při přijetí hlav států na Pražském hradě, při státních svátcích a významných událostech, organizovaných prezidentskou kanceláří. Vína z Tanzbergu Mikulov byla po oficiální návštěvě ČR na objednávku dodána na japonský císařský dvůr. Vína z Tanzbergu Mikulov jsou nabízena v prestižních restauracích Evropy, kromě jiného jsou trvale na vinném lístku slavné "hvězdné michelinové" restaurace Schwarzer Adler v Německu.

Vína z Tanzbergu Mikulov se těší prestiži mezi předními evropskými odborníky a vinaři. Připomeňme jen nedávný výrok v tisku Patricka Leflaiva, významného tvůrce burgundských vín z Puligny-Montrachet: "Když jsem v Česku, piji Tanzberg"

Vinařská společnost Tanzberg Mikulov byla založena v roce 1999 Dr. Vladimírem Železným. Do roku 2006 je tvůrcem vín Ing. Jaroslav Gala, v současné době je tvůrcem Zdeněk Tréšek. Naše kmenová vinice Turold v Mikulově patří k nejvěhlasnějším ve střední Evropě a je známa od 13. století. Patří k vůbec nejstarším registrovaným vinicím na Moravě.

Historické charisma našeho vinařství má základ v habánských sklepích z rudolfínské doby, v dlouhé a nepřerušené vinařské historii a, kromě jiného, je i místem, kde se poprvé na našem území vyráběl sekt, a to tradiční šampaňskou metodou.

Degustace o víkendech lze domluvit denně na telefonním čísle: 721 701 539.

Více informací o provozní době naleznete na www.tanzberg.cz.

Produkty

Sekty Bílá vína Růžová vína Červená vína Dárková balení Nikolsburg Bavory

Služby

Výroba a prodej vín Ochutnávka vín v letních měsících Cyklostezky Novomlýnské nádrže Lednickovaltický areál

Certifikáty

TOP DESIGN vína ČR 2002 NEJLEPŠÍ VÍNO ČR 2002 a 2003 VÍNO ROKU 2004 Zlatá medaile německého od. časopisu "Alles über Wein" WINES OF EXCELLENT QUALITY

Speciality

MAHARAL Židovské speciality

Kontakty

Telefony

+420 519 500 040 hlavní telefon
+420 519 510 692 další telefon

Emaily

tanzberg@tanzberg.cz

Odkazy

www.tanzberg.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16:30 Dnes
Út 8 - 16:30
St 8 - 16:30
Čt 8 - 16:30
8 - 16:30
So zavřeno
Ne zavřeno

V letních měsících červen-srpen prodloužená otevírací doba do 18 hod. včetně víkendů.

Klíčová slova

přívlastková vína prodej vín degustace vín sekty ochutnávka vín vinice vinařství víno vinohradnictví vinařství Tanzberg víno Mikulov Mikulov vinice Mikulov Lednickovaltický areál Novomlýnské nádrže Tanzberg Mikulov vína Tanzberg vinice Tanzberg růžová vína bílá vína červená vína víno Tanzberg špičková přívlastková vína vína z Mikulovska nejstarší vinice na Moravě

Kategorie

Vína, sekty, aperitivy Vinařský cíl Vinařství, vinný sklep, vinař

Platební metody

  • VISA
  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu