Ověřená firma

SIGNEX CZ Třebíč s.r.o.

Jsme držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001

0 (0 hodnocení)

+420 568 843 046

Popis činnosti

Naše společnost nabízí tyto služby:
- Realizace trvalého svislého a vodorovného dopravního značení a dopravního zařízení.
- Realizace přechodného svislého a vodorovného značení a zařízení.
- Návrhy omezení silničního provozu.
- Prodej/půjčovna dopravního značení a zařízení.

Druh barvy, plastických hmot a retroreflexních přísad si určuje zákazník dle katalogu hmot pro vodorovné dopravní značky schváleného Ministerstvem dopravy a spojů ČR pro příslušný rok. V zájmu životnosti a kvality vodorovného značení používáme vesměs materiály s dlouhodobou životností (plasty za studena, termoplasty) tak, aby nedocházelo k častému obnovování a tím i omezování dopravy.

Dle Vašich požadavků navrhneme jakékoli realizovatelné omezení silničního provozu na kterékoli pozemní komunikaci. Toto omezení je navrženo s minimálními náklady s dodržením všech zásad bezpečnosti a plynulosti silničního provozu (dle technických podmínek TP 66 a souvisejících předpisů). Po vzájemné domluvě jsme schopni tento návrh doplnit nadstandardními druhy opatření – zvýrazňující desky, preventivní měřiče rychlosti, změna vodorovného dopravního značení apod.

Naše firma zajišťuje i návrhy trvalého dopravního značení pro účely zvýšení bezpečnosti silničního provozu. Z podkladů dodaných objednatelem a pomocí identifikace míst častých dopravních nehod.

Všechny námi dodávané dopravní značky a zařízení vyhovuje všem náročným požadavkům a normám (je vyráběno z plastů a recyklovaného gumy s minimálním podílem kovových prvků a je polepeno vysoce reflexní folií, zajišťující jeho výraznou viditelnost za všech povětrnostních podmínek).

Produkty

trvalé dopravní značení přechodné dopravní značení vodorovné značení svislé značení

Služby

realizace dopravního značení půjčovna dopravního značení návrhy dopravního značení prodej a půjčovna dopravně inženýrská opatření

Značky

HOFMANN H 8 HOFMANN H 16 HOFMANN H-92

Kontakty

Telefony

+420 568 843 046 hlavní telefon
+420 604 538 782 Mobile

Emaily

signex@signextrebic.cz

Odkazy

www.signextrebic.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu