Hruška Michal JUDr.

"Nenechte to zajít příliš daleko, přijďte, prosím, dřív, než bude pozdě."

0 (0 hodnocení)

+420 499 815 742

Popis činnosti

Nabízíme služby advokátní kanceláře v oblasti občanského, obchodního, pracovního a trestního práva. Konzultace poskytujeme v jazyce českém a anglickém.

Poskytuje právní porady, zastupuje v řízení před soudy a správními orgány, sepisuje smlouvy, podání a právní rozbory a poskytuje pomoc při vymáhání pohledávek. Konzultace poskytujeme v jazyce českém a anglickém.

V naší advokátní kanceláři v současné době působí tři advokáti tvořící sdružení advokátů a jeden advokátní koncipient.

Naše kancelář se zaměřuje především na poskytování právních služeb v oblasti občanského práva, a to jak podle nového občanského zákoníku (zákona č. 89/2012 Sb.), tak podle dnes již zrušeného občanského zákoníku (zákona č. 40/1964 Sb.) a zrušeného obchodního zákoníku.

Specializujeme se též na právo obchodních korporací podle zákona č. 90/2012 Sb., v platném znění, který s účinností od 1. 1. 2014 v oblasti úpravy obchodních společností nahradil obchodní zákoník.

V oblasti trestního práva jsem schopni zajistit Vám jak obhajobu v případě, že vůči Vám bylo zahájeno trestní stíhání, tak zastoupení poškozeného v případě, že jste se stali obětí trestné činnosti.

Poskytujeme komplexní právní služby v oblasti práv a povinností vyplývajících z pracovněprávních vztahů jak pro firemní klientelu z pozice zaměstnavatele, tak pro občany z pozice zaměstnance.

V této oblasti se specializujeme především na přihlašování pohledávek do insolvenčního řízení a na právní poradenství pro věřitele dlužníků, proti nimž bylo insolvenční řízení zahájeno.

Služby

občanské právo obchodní právo trestní právo pracovní právo insolvenční právo

Kontakty

Telefony

+420 499 815 742 hlavní telefon
+420 499 815 263 FAX

Emaily

hruska@akpph.cz

Odkazy

www.akpph.cz

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)
Ověřená firma

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu