Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka

Umění zkrášluje člověka a brání mu být špatný.

0 (0 hodnocení)

+420 321 123 866

kancelář

Popis činnosti

ZUŠ Františka Antonína Šporka v Lysé nad Labem v okrese Nymburk má kapacitu 620 žáků. "Kuratorium hudební školy" bylo založeno v našem městě v roce 1946. V roce 1960 dostala hudební škola od města k užívání samostatnou budovu, která slouží škole dodnes. Díky těmto prostorám si dnes děti mohou vybírat nejen ze široké nabídky hudebních nástrojů, ale mohou navštěvovat i další obory - výtvarný, taneční a literárně-dramatický.

V roce 1998 byla pro velký zájem rodičů i dětí otevřena pobočka naší školy v blízkých Kostomlatech nad Labem v Základní škole, Školní 402. Hudební obor zde navštěvuje okolo 30 žáků.

Součástí naší výuky jsou i četná veřejná vystoupení žáků, pravidelné žákovské a třídní večery, výstavy výtvarného oboru, divadelní představení, společné mezioborové projekty, na kterých se podílejí všechny čtyři umělecké obory - hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický.

Spolupracujeme také se zřizovatelem a řadou dalších subjektů při organizaci kulturního života ve městě. Talentové zkoušky se konají každoročně v měsíci červnu.

Více informací na www.zuslysa.cz

Služby

Obor výtvarný Obor taneční Obor literárně-dramatický Souborová hra Soubor zobcových fléten Pěvecký sbor, přípravný pěvecký sbor Kytarový soubor, houslový soubor Komorní zpěv Komorní orchestr Komorní hra - zobcové flétny Komorní hra - kytary Komorní hra - housle a klavír Komorní hra - akordeony Jazz Orchestr Soubor bicích nástrojů

Kontakty

Telefony

+420 321 123 866 kancelář

Emaily

info@zuslysa.cz

Odkazy

www.zuslysa.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu