Ověřená firma

GTL, spol. s r.o.

LOGISTIKOU ŽIJEME, SPOJÍME VÁS S PARTNERY Z BALKÁNU, ŘECKA A TURECKA

0 (0 hodnocení)

+420 272 011 384

Popis činnosti

LOGISTIKOU ŽIJEME JIŽ 25 LET
GTL poskytuje komplexní logistický servis - skladování, cross-docking, balení, kompletování, handling v novém moderním logistickém centru - NEHVIZDY, D11 - EXIT 8.

Společnost GTL rovněž provozuje pravidelnou přepravu celovozových i kusových zásilek na Balkánský poloostrov a zpět. Zaměřuje se především na sběrnou službu – sběrné kamiony jezdí na pravidelných týdenních linkách export-import na následujících destinacích: Turecko, Řecko, Rumunsko, Bulharsko, Srbsko, Kypr, Makedonie a Moldávie. Od roku 2014 nabízí GTL nově také přepravy do Bosny a Hercegoviny, Černé Hory, Albánie a Kosova. Využijte možnost přeprav od jednoho kartonu až po kompletní kamion. GTL nabízí i přepravy nebezpečného zboží (ADR). V zahraničí má firma partnery, kteří se postarají o bezproblémové vyzvednutí/doručení zásilek od odesílatelů/k příjemcům. Výhodou je znalost tamní mentality a jazyka. Zásilky jsou po celou dobu přepravy pojištěny zákonným pojištěním odpovědnosti silničního dopravce v mezinárodní dopravě (CMR). Na vyžádání je každému zákazníkovi nabídnuto a poskytnuto pojištění „all risk“ na celou hodnotu zásilky.

GTL sídlí v areálu v Nehvizdech Prahy, kde poskytuje logistické služby jako skladování, manipulace se zbožím a kompletování zásilek. V současnosti nabízí volné skladové prostory v tomto areálu.
Společnost je certifikována normou ISO 9001 a je členem Svazu spedice a logistiky.

Výhodou systému sběrné služby je nízká cena, kterou lze dosáhnout jen díky maximálnímu využití kapacity kamionů a efektivnímu plánování jejich tras. Odjezdy sběrných linek jsou pravidelně minimálně jednou týdně u každé destinace. Proškolení a zkušení disponenti umí efektivně naplánovat dokládky s cílem zajistit pro své zákazníky odpovídající rychlost dodání při maximálním využití nákladového prostoru kamionů i menších vozidel, a tedy i stlačení cen pro zákazníky na minimum.
V případě poptávek nebo dotazů se neváhejte obrátit na našeho obchodního zástupce: Robert Karanikos, robert@gtl.cz.

Kontakty

Telefony

+420 272 011 384 hlavní telefon

Emaily

gtl@gtl.cz
bara@gtl.cz

Odkazy

www.gtl.cz website

Facebook

Kontakty

Působíme v okolí až 100 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 8 - 16:30
Út 8 - 16:30
St 8 - 16:30
Čt 8 - 16:30
8 - 16:30

Klíčová slova

Přeprava zásilek Balkán Přeprava zásilek Řecko Přeprava zásilek Turecko Logistika a skladování Říčany Přeprava zásilek Srbsko Přeprava zásilek Bulharsko Přeprava zásilek Rumunsko Mezinárodní doprava mezinárodní přeprava Mezinárodní kamionová doprava

Kategorie

Doprava mezinárodní Logistika Celnice, celní služby, intrastat

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu