Cestovní kancelář ADRIA

Vždy nejlepší cena na trhu!

0 (0 hodnocení)

+420 377 242 859

Popis činnosti

Hledáte vhodnou letní či zimní dovolenou? Pak jste u nás správě! Jsme rodinná firma, která od roku 1990 úspěšně podniká v oblasti cestovního ruchu a to se týká letní i zimní sezony.

Máme mnoho cenných zkušeností a také velmi dobré jméno u našich zahraničních i tuzemských obchodních partnerů. To pro Vás znamená, že se na nás můžete plně spolehnout. Co se týká Itálie a Chorvatska máme díky 25 rokům práce značné zkušenosti, kvalitní produkty a velice příznivé ceny. S námi víte, do čeho jdete!

V místě Vašeho pobytu se o Vás po celou dobu starají naši zkušení delegáti, které pro Vás pečlivě vybíráme. Snažíme se pro Vás zajistit levnější zájezdy, ať už s jídlem nebo bez, ale také dražší s ALL INCLUSIVE stravou.

Důkazem toho že se o Vás dobře staráme jsou naši stálí klienti, kteří navíc naši cestovní kancelář doporučují svým známým. Pracovnice naši cestovní kanceláře i naši prodejci Vám poradí a vyberou Vaši dovolenou dle Vašich požadavků.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Cestovní agentura Expresní doprava zahraničními autobusy Individuální přístup ke klientům Snadné vyřízení online Rychlé jednání v cestovní kanceláři

Kontakty

Telefony

+420 377 242 859 hlavní telefon
+420 775 864 844 Mobil

Emaily

adriack@seznam.cz
info@adriack.eu

Odkazy

www.adriack.eu

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 10 - 17
Út 10 - 17
St 10 - 17
Čt 10 - 17 Dnes
10 - 15
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

dovolená cestovní kancelář Itálie Chorvatsko cestování cestovní kancelář Plzeň uybtování cestovka dovolená v zahraničí dovolená v Chorvatsku dovolené v Itálii dovolená s dětmi zimní dovolená zimní zájezdy Selce Trogir Kaštela Biograd na Mori

Kategorie

Cestovní kanceláře a agentury Dovolená

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu