ALF electronics

Nezahltíme vás technickými frázemi, ale vybereme nejlepší řešení pro vaše potřeby s ohledem na vaši peněženku.

0 (0 hodnocení)

+420 608 973 009

Main

Popis činnosti

Máte obavu o majetek, či své blízké? Hledáte jednoduché řešení, díky kterému budete mít lehké spaní a pocit bezpečí? Pak jste u nás správně.

ALF electronics nabízí komplexní služby v oblasti ochrany majetku, od dodávek elektronické zabezpečovací techniky, až k vybavení domu "na klíč" zabezpečovacími a požárními systémy, rozvody datové kabeláže a rozvodem televizního signálu.

Za 20 let naší existence, kdy jsme se plně soustředili pouze na zabezpečení domácností a firem, můžeme s jistotou tvrdit, že od nás získáte personalizované zabezpečení na míru vašim potřebám.

Často se setkáváme s výsledky neodborné práce různých kutilů a přeučených elektrikářů, kteří za vidinou zisku montují sofistikované zabezpečovací systémy a svoji práci nejsou mnohdy schopni udělat kvalitně. S námi se odbyté práce a neprofesionálního přístupu bát nemusíte.

Zakládáme si na dlouhodobém vztahu se zákazníkem. Veškeré servisní zákroky i konzultace jsou u nás samozřejmé. Nenecháme vás na holičkách!

Chcete vědět více? Zavolejte nám, nebo napište! Telefonicky vám dokážeme přesně říct, jaké řešení je pro vás bude vhodné a kolik bude stát!

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Elektronické zabezpečovací systémy Systémy kontroly vstupu a docházky Systém OKO1 Elektrické požární systémy Slaboproudé instalace

Služby

Elektronické zabezpečovací systémy Elektronické požární systémy Systémy na kontrolu docházky Zabezpečení domácností Zabezpečení firem

Značky

JABLOTRON VODAFONE SV-AGENCY ALF electronics

Kontakty

Telefony

+420 608 973 009 Main
+420 241 444 109 Alt

Emaily

alf@alfik.cz

Odkazy

www.alfik.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu