IZOPLAST, a.s.

Skvělou relaxací, báječným odpočinkem, sportovním vyžitím a spoustou zábavy, tím vším může být pro vás plavání ve vašem vlastním bazéně.

0 (0 hodnocení)

+420 387 412 474

Popis činnosti

Všichni, kdo vlastníte zahradu, chatu nebo rodinný dům nejen v Českých Budějovicích jste jistě uvažovali o koupi bazénu.

Naše firma se dlouhodobě zabývá výrobou a prodejem bazénů v Českých Budějovicích, prodejem saun a vířivých van nebo hydroizolací střech a spodních staveb. Jsme špičkou ve výrobě a prodeji bazénů v Českých Budějovicích. Nabízíme vám plastové, fóliové nebo nadzemní bazény.

Máme dlouholeté zkušenosti se všemi typy bazénů, jejich montáží a údržbou. Dokážeme Vám dobře poradit ohledně výběru a čištění bazénu, jeho ochraně a vším, co budete potřebovat vědět.

Další činností je provádění hydroizolací střech a spodních staveb materiály na bázi PVC–P a PE-HD folií. Používané materiály od předních českých i zahraničních výrobců mají certifikaci pro použití v České republice.

Vyhovíme všem Vašim požadavkům ohledně bazénu a také Vaší finanční představě. Věříme, že si koupání ve Vašem vlastním bazéně s přáteli a rodinou díky naší firmě v Českých Budějovicích skvěle užijete!

Těšíme se na Vás!

Produkty

izolace proti vodě Nadzemní bazény Foliové bazény Plastové bazény Zahradní bazény Septiky Jímky Vodoměrné šachty Vzduchotechnické potrubí Kanalizační šachty Vyložení vozidel pro potravinářský průmysl

Služby

Bazénové centrum Zakázková výroba Izolace střech, staveb, balkónů a teras, jezírek

Kontakty

Telefony

+420 387 412 474 hlavní telefon
+420 387 412 636 Tel.
+420 386 350 778 Obchod tel./fax:

Emaily

izoplast@izoplast.cz

Odkazy

www.izoplast.cz

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu